Группа Александра Фотымы отзывы работа в Чехии Канаде Тернополь сайт
Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Группа Александра Фотымы отзывы работа в Чехии Канаде Тернополь сайт

Многопрофильная посредническая группа Александра Фотымы отзывы Мир без границ - работа в Чехии и Канаде сайт адрес телефон +380689001189 отзывы +38 (068) 900 1189 Тернополь.

Специальность фирмы и агентства Многопрофильной посреднической группы Александр Фотыма отзывы - работа в Чехии - работа в Канаде - оформление зеленых карт в Чехию, оформление бизнеса в Чехии - образование - Чешская зеленая карта - трудоустройство в Польше вакансии.

Директор компании многопрофильной посреднической группы - Александр Евгеньевич Фотыма отзывы.

Физический адрес офиса Александра Фотымы - город Тернополь, ул. М.Шептицкого, 23-Б отзывы.

Сайт компании - www.ua.nl.ae или www.ua.je.ro отзывы.

Лицензия - серия АВ 146642

Детальное описание компании и кадрового агентства Александра Евгеньевича Фотымы.


Портал по трудоустройству за рубеж Евроработа предлагает посетить раздел Работа в Чехии


Здрастуйте, шановні гості, можливі майбутні клієнти і партнери! Раді вітати Вас на сайті, ідея створення якого належить засновнику багатопрофільної посередницької групи - Олександру Фотиме отзывы! Сподіваємося, що Ви не тільки отримаєте інформацію про пропоновані нами програми і послуги, але і дізнаєтеся багато цікавого і корисного для себе! Наша структура складається з декількох основних підрозділів: агентство трудових ресурсів, міграційно-консультаційний центр, бюро з працевлаштування. Також за нашої участі створені бюро перекладів, чинне окремим центром, яке здійснює як прості, так і складні технічні завдання, і ріелторських-кредитна група, що входить до складу закордонної господарської одиниці. Датою нашого підстави є 29 січня 1998 року. За 16 років свого існування ми тільки один раз змінювали місце розташування головного офісу з незалежних від нас причин, що говорить про надійність і стабільність роботи з клієнтами і співпраці з партнерами, а із серпня 2001 року наша адмінконтора знаходиться за чинним юридичною адресою по сьогоднішній день. Одним з головних напрямків роботи нашої групи є надання належного рівня послуг, пов'язаних з імміграцією, в першу чергу, в Чехію, а також в Канаду, Польщу, Данію, Ізраїль, тому завжди стежимо за змінами в законодавстві цих країн і готові допомогти звернулися до нас в будь-яких нестандартних ситуаціях. Напевно, тільки ми вирішуємо складні апеляційні питання в разі відмови у візах нашим клієнтам. Впевнені, що дійсно приклавши максимум зусиль в роботі, можна гарантувати зважений, чесний і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Основними клієнтами нашої групи є люди, які обрали Чехію для довгострокового чи постійного перебування: бажаючі в ній працювати, займатися підприємницькою діяльністю або придбати нерухомість, а також зацікавлені в отриманні якісного, безкоштовної освіти в цій країні. Це не тільки, в першу чергу, громадяни України, Російської Федерації та Республіки Молдова, а й вихідці практично з усіх колишніх республік СРСР. Зацікавлені в регіональних представників (фізичних і юридичних осіб) на всій території України, тому запрошуємо до співпраці приватних агентів, підприємців, кадрові агентства, бюро з працевлаштування, туристичні фірми, ріелторські, страхові та рекламні компанії, а також кредитні спілки на партнерські взаємовідносини! Завжди відкриті і готові до тривалого, плідного співробітництва з потенційними вітчизняними та зарубіжними партнерами, як прямими роботодавцями, так і посередниками! Крім того, зацікавлені в організації спільної діяльності і здійсненні можливої майбутньої кооперації в будь-яких законних економічних сферах!

Для автора - согласно законодательству Украины - видоизменение оригинальных данных (в данном случае статьи) - рерайт, либо перевод текста - не является административно наказуемым и не нарушает авторских прав, переводчик или рерайтер не несет никакой административной ответственности перед законом, т.к. не производилось копирование оригинала текста - дата добавления перевода - 07 июня 2016 год.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 544 | Комментарии: Количество отзывов: 1
Рейтинг: Оценка по пятибальной 2.0 / Всего оценило людей: 3

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 1

Группа Александра Фотымы отзывы работа в Чехии Канаде Тернополь сайт отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Кто ездил через данную фирму отзовитесь.
avatar