EastWestWork Отзывы Eastwestwork.com компания трудоустроит в Польшу Киев
Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

EastWestWork Отзывы Eastwestwork.com компания трудоустроит в Польшу Киев

Кадровое агентство EastWestWork Отзывы Eastwestwork.com компания трудоустроит в Польшу - она же кадровое агентство Ист Вест Ворк Польша в Киеве - адрес - телефон - сайт.

Специализация фирмы Ист Вест Ворк отзывы: работа в Польше через офис компании в Киеве.

Телефон компании East-West Work Отзывы - 067 912 77 97 Киевстар отзывы 050 780 22 18 МТС  063 112 43 76 Лайф.

Адрес компании ИстВестВорк отзывы: г. Киев, ул. Соломенская, 5, офис 210/2, также имеет филиалы компании по городам Украины.

Одесса EastWestWork - Большая Арнаутская 61; Сумы - Козацький Вал 2; вул. Смілянська, 46, Черкаси - Днепр - вул. Короленка, 1, Дніпропетровськ - Чернигов, Житомир

Лицензия есть - серия АЕ 460923


Смотрите также работу в Польше в спец разделе сайта


Детальное описание фирмы ИстВест Ворк отзывы  - Первая Международная Рекрутинговая Компания «ИСТ-ВЕСТ» - 

Я звернулася до Компанії ІСТ-ВЕСТ з метою легального працевлаштування в Польщі. У мене не було досвіду роботи за кордоном і мені потрібна була професійна допомога в працевлаштуванні за кордоном. Завітавши до офісу компанії я отримала повну консультацію про можливу перспективу роботи. Фахівець компанії поінформував мене про трудове законодавство Польщі, перерахувавши при цьому переваги легального працевлаштування. У компанії була складена моя анкета і резюме для польського роботодавця. На вибір мені були надані вакансії, в яких були прописані посадові обов'язки, заробітна плата і кількість необхідного робочого часу. Мені запропонували роботу в Макдональдсі: «працівника кухні» із заробітною платою 8 зл / год нетто і зручним графіком роботи: 160 годин на місяць при 40-годинному робочому тижні. Роботодавець створив комфортні умови проживання на орендованій квартирі з частковою доплатою за житло. Місцем моєї роботи був місто Кемпно. У Польщі я пройшла медичну комісію (за рахунок роботодавця), був проведений інструктаж з техніки безпеки, на робочому місці супроводжував інструктор, який навчив навичкам роботи на кухні в Макдональдсі. Заробітна плата нараховувалася з 1-го дня роботи, незважаючи на статус учня. В Україні я не мала досвіду роботи в сфері громадського харчування. Це був мій перший досвід фізичної праці, не дивлячись на це я залишилася задоволена вакансією, запропонованої мені в ІСТ-ВЕСТ і заробітною платою заплаченої мені в Макдональдсі. Я вдячна співробітникам компанії ІСТ-ВЕСТ за професійно надану мені допомогу в працевлаштуванні за кордоном. Робота в Польщі виправдала всі мої очікування. ДЯКУЄМО!

 

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 893 | Комментарии: Количество отзывов: 2
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.5 / Всего оценило людей: 2

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 2

EastWestWork Отзывы Eastwestwork.com компания трудоустроит в Польшу Киев отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Как компания вообще? Вроде много филиалов есть.
avatar
0
2 Анонимно
Ист Вест также держит проект под названием polskawork (polska work)
avatar