Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Візовий відділ німецького посольства чи постійна відмова у видачі робочої візи

Рассмотрим также отказ в выдаче Немецкой визы в Германию

Просим русскоговорящих граждан переводить текущий текст через переводчик на русский язык.

«Відмовники» німецького посольства - віза в німеччину

Все частіше мені доводиться чути скарги на відмови німецьких зарубіжних представництв в країнах СНД видати в'їзну візу для відвідування ФРН, - зазначає Томас ПУЕ, німецький адвокат. Іноді посольство вказує причини свого відмови, частіше ж просто повідомляє заявнику, що «на жаль» не бачить можливості задовольнити його клопотання. Сьогодні я хотів би дати кілька корисних порад таким «відмовникам».
 

Візовий відділ німецького посольства

Туристична віза в німеччину дає право іноземному громадянинові перебувати в Німеччині на термін до 3-х місяців з метою туризму або для відвідування друзів і родичів. Право на видачу цього дозволу мають консульства і посольства ФРН в зарубіжних країнах.

Тут починається перша проблема. Службовці німецького МЗС часто просто ігнорують простих відвідувачів і прагнуть город від них високим парканом. Телефон вічно зайнятий, а листи залишаються без відповіді, - ситуація знайома багатьом відвідувачам посольства. Багато в чому, подібна обставина пояснюється нестачею персоналу. Відвідувачам, правда, від цього не легше довгий суд

Заметка: приглашение для визы в Германию - смогут сделать родственники или работодатель, который проживает в Германии.

Завжди важливо звертати увагу на адміністративно-технічне оформлення відмови посольства. Можливо, що посольство видало заявнику письмову відмову без вказівки причин і без вказівки на правові можливості оскарження цього негативного рішення. Таку просту відмову можна оскаржити протягом року після його отримання в адміністративному суді Берліна (Verwaltungsgericht Berlin).

 

Получение виз Германия 2016 2017 2018

Результат справи, так само як і терміни розгляду позову до німецького МЗС, передбачити неможливо. Неподання скарги в зазначені терміни робить відмову остаточною і не підлягає перегляду. Такі короткі повідомлення без докладного обґрунтування є найбільш типовою формою відмови.

Найбільш прийнятним шляхом скасування відмови німецького посольства вважаю ремонстрацію випадку. Ремонстрація - це приблизно те ж саме, що повторне слухання справи. В якості адвоката я прошу посольство повідомити мені підстави для відмови. Як правило, посольство відповідає мені пересиланням необхідної інформації. Я уважно вивчаю всі аргументи консульського відділу і складаю свою відповідь. У ньому я привожу контраргументи і викладаю причини, за якими вважаю видачу візи у Німеччину необхідною або непроблематичною.

У відповідь на мій лист посольство або погоджується видати потрібну візу або стверджує так зване ремонстраційне (негативне) рішення. Його так само можна оскаржити в адміністративному суді Берліна протягом одного місяця після доставки адресату повторної відмови. Неподання скарги прирівнюється до згоди з рішенням посольства. Така ситуація загрожує неприємними наслідками. Посилаючись на попередній відмові, посольство може без всяких інших обґрунтувань відхилити повторну заяву про видачі в'їзної візи. Хочу зазначити, що в зазначений термін скарга вже має лежати в суді, а не бути просто відіслана поштою протягом відпущеного терміну.

А ти готовий повернутися?

Ключовим пунктом майже всіх відмов є сумнів в так званій «готовності до повернення» (Rueckkehrbereitschaft). Це означає наступне: співробітник консульського відділу підозрює заявника в нещирості декларованих цілей відвідування Німеччини. Замість огляду красот Шварцвальда або дегустації баварського пива, на думку німецького чиновника, турист буде займатися нелегальною трудовою діяльністю, укладе шлюб з громадянином ФРН, попросить політичного притулку, перейде на нелегальне становище або спробує іншими шляхами тривалий час залишитися на території Німеччини. Такі підозри виникають дуже легко, розсіяти ж їх значно важче.

На території ФРН місцеве відомство у справах іноземців має право продовжити дозвіл на перебування в ФРН на період до 6 місяців. Це продовження є абсолютно законним і легальним актом. Німецькі зарубіжні ж представництва вважають такі дії індикатором цієї самої недостатньої готовності. Тому консульський відділ регулярно запитує заявника про його наміри продовжити візу вже на території ФРН. Позитивна відповідь швидко веде до необгрунтованих підозр і відмові дозволити в'їзд до Німеччини, а вже мало місце продовження може послужити прихованою причиною відмови у видачі нової візи.

Нелегальна бабуся

Інший частий питання, - чи не збираються громадяни країн СНД допомогти своїм родичам або знайомим у вихованні та доглядом за дітьми? Як не дивно, але факт: відповідь заявниці, що вона хотіла б брати участь у вихованні своїх онуків і допомогти дочці по господарству, може стати причиною відмови. Співробітник консульського відділу може класифікувати такий намір в якості трудової діяльності на сімейному підприємстві.
Посольство завжди прагнути перевірити економічну ситуацію заявника. Безробітні, особи без надійного даху над головою типу мешканців гуртожитків, самотні молоді жінки і чоловіки, - всіх їх німецькі консульські чиновники відносять до групи підвищеного ризику. Звідси випливає: клопочучись про видачу візи, завжди варто підкреслити свої надійні майнові та сімейні відносини (якщо відповідає дійсності).
рідні коріння

Особливо важка ситуація для самотніх людей у ​​віці до 40 років. Посольство зразу починає думати, що вони збираються зробити висновок в Німеччині шлюб або займатися проституцією (жінки). Ці безпідставні підозри слід розсіяти доказами своїх коренів в рідній країні. До числа доказів можуть ставитися: довідка з місця роботи, довідка про наявність нерухомості, діти, батьки та інші родичі, навчання в різних навчальних закладах та інші придатні довідки.
* * *

Проблеми з німецькими зарубіжними представництвами за кордоном досить важкі у своїй юридичній розробці. Іноземні громадяни мають мало правових можливостей для оскарження дій німецької влади. У ряді випадків, для отримання європейської візи виправдано звернення в посольство однієї з держав-членів шенгенської угоди. З цією візою можна потім в'їхати в державу призначення, а потім і перебратися до Німеччини. Раніше такий варіант був цілком реальним «рятівним колом» для «відмовника» німецького посольства. Постійне поліпшення координації між окремими європейськими державами має поступово привести до зникнення і цієї обхідний стежки.
• В особливо складних випадках при отриманні віз в різні країни громадянам рекомендується звертатися до візових консультантів. Адже підібрати потрібний пакет документів, надати професійну консультацію і визначити точну вартість візи до Німеччини можуть тільки досвідчені фахівці. А при правильному оформленні віза до Німеччини дозволить вам відвідати і деякі інші європейські країни.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2442
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Візовий відділ німецького посольства чи постійна відмова у видачі робочої візи отзывы відгуки

:
avatar