Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Тест на свою роботу тест при приеме на работу

Людина здатна досить швидко звикати, практично, до всього. Однак, таке «смирення» не завжди служить нам хорошу службу. Якщо, ваше життя повне позитивних емоцій, і кожен день ви відчуваєте прилив сил, то все у вас в порядку.

 Але, якщо, щоранку ви проклинаєте звонящий будильник і шукаєте залишки сил, щоб встати і піти на свою роботу - вам необхідно, щось терміново міняти.
У більшості випадків, «не ваша» робота, на якій вам доводиться трудиться, і є причиною депресії, що починається.

Визначившись з тим, що для вас прийнятно в роботі, а що - ні, ви випробуєте невимовне полегшення. А, ці невеликі хитрощі, повинні допомогти вам у цьому.

Повернення у «часи «чомучок»

Кажуть, що генія від середньостатистичного обивателя відрізняє постійне прагнення і боротьба за право займатися тим, чим він хоче.
Варто відкинути весь раціональний розрахунок і згадати, ким ви хотіли бути, коли були дитиною? Що захоплювало вас в ті роки, ще до того часу, коли батьки щиро переконали вас, у можливості прожити, займаючись танцями, малюючи картини, складаючи прозу і вірші.

Улюблені заняття сучасності

Далі, слід скласти список з 20 занять, які завжди вам до душі. Чим ви любите займатися?
Не сушіть довго голову і пишіть все, що приносить вам задоволення і позитив. Навіть якщо це ранковий чай або смачна їжа.

У цьому списку, обов'язково знайдуться закономірності: схожі улюблені справи, які умовно, можна віднести до одного типу занять. Наприклад, серед ваших улюблених справ, багато занять, якось пов'язаних зі спортом або благодійністю. Можливо, ви любите все, що протікає неквапливо, без усяких там. «Дід лайнів» та іншого ...

Подумавши. Ви зумієте розбити заняття, на схожі між собою, по групах.

Хто твій друг…

Вплив на людину його оточення, настільки велике, що навіть найсильнішим особистостям, ні за що б не вийшло. Здійснити все те велике, без підтримки близьких їм людей.
Звичайно, якщо віра в вас, у ваших близьких не дуже, то й самі ви скоро зневірився в собі.
Подумайте, які б люди навколо вас, влаштували б вашу особистість?

З ким би ви хотіли спілкуватися щодня? Представники яких напрямків зайнятості і яких класів, могли б бути ці жителі вашого ідеального світу?

Гра в «кішку»

Потім варто уявити, що ви не відстаєте від легендарних котів і володієте декількома життями.

Кількість цих життів неважливо. Їх можна придумати рівно стільки, скільки знадобитися щоб вам визначитися. З чим? З професією, яка виявиться найбільш коханої, після того, як ви представите, що проживаєте одну життя, займаючись якоюсь однією професією.

День-мрія

Тепер варто подумати про те, яким ви бачите свій ідеальний день.

Озброївшись ручкою і папером, пишіть в теперішньому часі те, як ви починаєте свій день, продовжуючи описувати детально, все, що ви хотіли б робити, їсти, бачити і т д. Опишіть вашу бажану роботу, відпочинок, одяг і не стримуйте фантазію.

Після цього, розділіть свої бажання на групи. Визначте:

Без чого ви легко обійдетеся?
Що не так вже важливо, але все-таки, дуже бажано?
А, що стало для вас те саме, «повітря», без якого неможливо жити?

Не поспішайте, уважно міркуйте над цими питаннями. У результаті, ви прийдете до думки про те, як все-таки, ви бачите своє життя. Ну, а чим вам в ній займатися, ви вирішите вже легко і з задоволенням.

 

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2323
Рейтинг: Оценка по пятибальной 2.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Тест на свою роботу тест при приеме на работу отзывы відгуки

: