Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Робота за кордоном: ким влаштуватися в Польщі

Робота за кордоном: ким влаштуватися в ПольщіРобота за кордоном: ким влаштуватися в Польщі

При пошуку роботи в Польщі - (тут все вакансии) багато сьогодні віддають переваги у вакансіях з країн ЄС. 

Українці відправляються працювати в інші держави через більш високий рівень зарплат, бажання подорожувати, з метою майбутнього переїзду на ПМЖ і т.д. Дуже охоче наші співвітчизники їдуть на заробітки до Польщі. На сайтах часто можна бачити вакансії від роботодавців з цієї країни. 

Як показує практика, робота в Польщі вигідна для українців. Це розвинена і стабільна держава. Тут відносно низькі ціни на житло і продукти, зручна інфраструктура, діє трудове право. Ставлення до емігрантів тут досить непогане. Поляки не проти приїзду іноземної робочої сили. 


Самі жителі Польщі часто відправляються працювати за кордон в більш розвинені країни Європи. Влаштуватися на роботу може як професіонал зі стажем, так і людина без кваліфікації. Претендентів без профільної освіти теж охоче беруть, щоб заощадити на зарплаті фахівців. 

Звичайно, краще якщо у вас є спеціалізація - це дає можливість отримувати більш високу зарплату. Додаткові переваги дає знання англійської та польської мов. Вакансії в Польщі різноманітні. Найпростіше влаштуватися працювати в промислову або будівельну галузі. 

Робота водія в Польщі

Тут потрібні арматурники, монтажники, електрики, фрезерувальники і т.д. У сфері обслуговування шукають офіціантів, помічників кухаря, касирів, водіїв, швачок. Жінки можуть працювати нянями і доглядальницями. Для тих, хто не боїться важкої роботи в полі або на плантації, є окремі пропозиції - сезонні вакансії. 

У фермерські господарства потрібні помічники по догляду за тваринами, сортування фруктів і підготовка угідь до врожая. Щоб влаштуватися на роботу в Польщі, потрібна спеціальна віза. Вона та інші документи на виїзд оформляються досить швидко. До того ж, це не вимагає великих витрат. Візи видаються для конкретного роботодавця. 

Якщо термін дозволу закінчився, то його завжди можна продовжити. Але для цього доведеться повернутися спочатку в Україну.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1567
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Робота за кордоном: ким влаштуватися в Польщі отзывы відгуки

:
avatar