Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Робота в Польщі - 2016 для українців працевлаштування

Робота в Польщі 2016 для українців працевлаштування - що приховує і що дає Польща українцям

Сегодня безліч людей в пошуках кращого життя і високооплачуваної роботи виїжджають за територію своєї країни. Такі пошуки закидають українців в самі різні частини нашої планети, але найчастіше в недалеку від нас Польщу. Що ж може запропонувати Польща нашим співгромадянам? Виявляється багато!

работа в Польше для украинцев - дивитись всі вакансії

Робота в Польщі для українців без посередників супроводжується вельми сприятливими умовами праці. Кадрові агентства різних підприємств, фабрик і організацій охоче укладають трудові договори з нашими співвітчизниками. І не дарма, адже українці відмінно зарекомендували себе у польського роботодавця такими якостями як: працьовитість, відповідальність, дисципліна.

Деякі кадровики вважають за краще брати на роботу тільки українських громадян, і вважають їх самими працьовитими. З урахуванням лояльного ставлення польських роботодавців, заробітки в Польщі стали дуже популярними серед українців!

Таким заробітків сприяє сусіднє географічне розташування двох країн. А так як в Польщі рівень життя набагато вище, саме це і приваблює українських громадян. Разом з тим, робота в Польщі дає середньостатистичному українцеві грошовий дохід в сумі 800-1700 $ в місяць, причому за роботу, яка потребує висококваліфікованих навичок.

«Польща робота» - заголовок, який ви завжди знайдете в інтернеті!

Не так давно Польща стала членом Євросоюзу. У пошуках різноманітності і кращого життя польські громадяни їдуть на захід Європи: в Німеччину, Італію, Фінляндію і багато інших країн, тим самим звільняючи вакансії в Польщі для наших співвітчизників. Так що тепер робота знайдеться для кожного: від різноробочого до кваліфікованого фахівця.

Давайте розглянемо, що ж дає і чим приваблює робота в Польщі українців:

Робота для українців в Польщі приваблює хорошою оплатою праці, стабільністю соціальної структури в країні, приналежністю до Євросоюзу і звичайно малою відстанню між нашими країнами.

Робота в Польщі приваблює українських громадян за рахунок відмінного дії трудового законодавства.

Робота в Польщі для українців дає гарантований соціальний пакет.

Робота в Польщі сприяє швидкому вивченню польської мови. Зі знанням мови працівникові платять на порядок більше, ніж трудящому-мігрантів не говорить польською мовою. Польський і український мови дуже схожі, тому освоєння мови не буде довго.

Розглянувши навіть кілька переваг, стає зрозуміло, чому робота для українців в Польщі за останній рік стала ще популярнішою, а словосполучення «Польща робота» набуло значення стабільного працевлаштування, що дає гідний матеріальний стимул. Так що вже нікого не здивуєш тим, що сучасна Польща стала притулком для безлічі трудящих-мігрантів не тільки з України, а й з Росії, Білорусі та безлічі інших країн. Адже польські фірми гарантують гідне проживання працівника, і дають йому можливість утримувати свою сім'ю, яка залишилася на батьківщині.

Працевлаштування в Польщі і пропоновані вакансії

vakansii-v-polsheРабота в Польщі може мати офіційний і неофіційний характер. Офіційне працевлаштування в Польщі вимагає наявності дозвільного документа. Хоча перші півроку можна працювати без дозволу, що є позитивним аспектом перебування українця в Польщі.

Офіційне перебування має два варіанти:

Національна робоча віза;

Дозвільний документ на роботу та перебування в країні за типовою процедурою.

Важливо, що в першому випадку документи в місцеве правління подає роботодавець (без особистої присутності працівника), що є ще одним плюсом для українського трудящого-мігранта. У другому випадку навпаки - робітник повинен особисто подати документи на отримання дозволу на робочу діяльність не пізніше останнього дня офіційного перебування в країні. В цьому і є вагомий мінус цього варіанта, як для роботодавця, так і для працівника. Працевлаштування в Польщі можливо по двох запропонованих варіантів, яким скористатися - вирішувати майбутньому українському мігрантові, в залежності від запропонованих умов праці.

Варіанти, або які вакансії віддати перевагу?

Польща пропонує безліч різноманітних вакансій, які підійдуть і для людей без досвіду роботи, і для кваліфікованих працівників.

Приміром, польські роботодавці охоче беруть українських чоловіків на місця водіїв-далекобійників з відмінною оплатою праці. Молоді хлопці частіше влаштовуються офіціантами в ресторани і кафе, будівельниками і різноробочими; користується попитом професія кухаря і технолога.

Робота в Польщі для жінок так само різноманітна. Це покоївки, няні для дітей, доглядальниці для літніх людей, помічник кухаря, швачка або працівник на підприємство.

Що приховує оголошення «Польща робота на сезон»?

Вакансії в Польщі мають і сезонний характер. В інтернеті та газетах ви частенько можете побачити оголошення «Сезонна робота Польща», але ж багато хто не знає, в чому полягає суть такої роботи.

Наприклад, влітку з'являється багато вакансій по збору овочів і фруктів або допомоги на фермі. У таких випадках роботодавцями найчастіше виступають фермерські господарства, які одночасно вирішують питання і з проживанням. Адже, як правило, працівники проживають на фермі. Так що влітку робота в Польщі для українців може стати відмінним заробітком, який не вимагає додаткових витрат і прогодує вас весь рік.

Іноді зустрічається і сезонна робота на весну! Частенько літні жителі країни дають оголошення «Весняна робота Польща» та шукають помічників по посадці врожаю. Так що варіанти поїхати в Польщу на час завжди є, варто тільки їх пошукати.

Слід зазначити, що навіть при збиранні картоплі або полуниці вам доведеться спілкуватися з людьми, адже необхідно виконувати розпорядження господаря ферми. Не правильно думати, що виконуючи низькокваліфікований працю, не виникає необхідності в знанні польської мови. Вивчення мови необхідно і для отримання більш вигідного місця, і для більш високої оплати навіть низькокваліфікованої роботи. Але не варто забувати, що робота в Польщі для українців має гарантований характер тільки за умови її легальності.

Ціни і варіанти проживання

job-in-polandПрі працевлаштуванні в Польщі потрібно прекрасно розуміти, що у вас можуть бути додаткові витрати, наприклад, на проживання, харчування чи одяг. Та й працювати ви будете не кожен день, так що розваги теж потрапляють в список витрат.

Для економії коштів на проживання, краще розглядати вакансії від роботодавця, з наданням житла, як правило, в гуртожитку. Робота в Польщі для жінок не виключає варіанти трудових угод з проживанням та харчуванням в сім'ї роботодавця, найчастіше безкоштовним. Такі умови роботи характерні для вакансій гувернанток, кухарів, домробітниць і доглядальниць.

Якщо ви все-таки працюєте на загальних умовах, і вам необхідно самостійно купувати продукти, то слід зазначити, що продуктові супермаркети в Польщі пропонують багатий асортимент якісних і натуральних продуктів, ціна яких така ж, як і в Україні. А ось з житлом доведеться трохи напружитися, адже знімати квартиру одному буде дуже дорого.

Робота в Польщі без посередників

Зараз робота для українців в Польщі стала набагато доступніше, ніж всього кілька років тому. Здобувачі звертаються в рекрутські компанії або прагнуть безпосередньо укласти договір з роботодавцем, хоча останнім здійснити набагато важче.

Перевага співпраці з рекрутськими компаніями полягає в легальності працевлаштування. Вам оформляють документи, допомагають отримати візу, контролюють вашу роботу і проживання в країні протягом вашої робочої діяльності.

Потрібно знати, що робота для українців в Польщі може мати непередбачуваний характер. Так що про всяк випадок краще завжди мати надійне плече, у вигляді агентства з працевлаштування, яке завжди зможе вам допомогти!

Робота в Польщі - це не тільки матеріальне благополуччя вашої родини. Це вікно в Європу, через яке ви побачите нове життя, дізнаєтеся звичаї і культуру інших народів, навчитеся поважати і дотримуватися законів європейської країни.

І пам'ятайте, якщо ви зарекомендуєте себе, як цінного співробітника, роботодавець знову запросить вас до себе на фірму для укладення наступного трудової угоди. Так і роботодавець, і ви заощадите час в пошуках вигідною трудової угоди.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 15531
Рейтинг: Оценка по пятибальной 3.2 / Всего оценило людей: 12

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Робота в Польщі - 2016 для українців працевлаштування отзывы відгуки

: