Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Работа в Европе для русских и без знания языка

Работа в Европе для русских и без знания языка - робота в європі для російських і без знання мови 2015 2016 2017 2018

 

Смотреть все вакансии тут - Работа в Европе для русских за текущий год

 

Зараз дуже популярним стало їхати працювати за кордон. Це обумовлено багатьма причинами, багато хто вважає, що там більше перспектив і соціальних гарантій. При тому їдуть працювати туди не тільки дипломовані досвідчені фахівці, а й зовсім молоді люди.

 

Праця за кордоном

Робота для молоді та без знання мови за рубежом.

При цьому можна виїхати працювати за кордон навіть без знання мови, що дуже актуально для молоді. Існують такі програми для студентів, як Work and Travel, елементарні слова і вирази англійською розучуються в перші ж дні. Але треба розуміти, що такі місця роботи будуть, швидше за все, тимчасовими і неофіційними. Зрозуміло, без знання мов не можна влаштуватися на роботу, яка вимагає спілкування з клієнтами. Найпоширеніші вакансії для громадян СНД, які не володіють іноземною мовою - робота на будівництвах, прибирання територій або приміщень, збір врожаю. Деякі дівчата, які мають невеликі знання англійської, влаштовуються в якості покоївок в будинку або готелю. Молодь, хіба що випускниця ВНЗ або взагалі без освіти часто влаштовується в якості обслуговуючого персоналу в кафе і ресторани. Але буває і таке, коли студенти останніх курсів або випускники їдуть за кордон за обміном. І тоді у них є всі шанси кар'єрного росту і розвитку, якщо вони себе належним чином проявлять там. Так само багато шансів знайти своє місце в чужій країні у дівчат-моделей та інших представників творчих професій.

Робота за кордоном для російських громадян - работа за рубежом без знания языка для женщин

Для росіян за кордоном дуже багато пропозицій про роботу, особливо, якщо вони володіють мовами і мають освіту і певний досвід. Багато вчених давно успішно працюють за кордоном у великих фірмах або наукових центрах. Деякі наші фізики, наприклад, співпрацюють за контрактом зі знаменитим Церном в Швейцарії. Так само в ресторанах різних країн є шанс зустріти російських шеф-кухарів. Дуже багато російські піддані їдуть в тропічні країни, де розвинений туристичний бізнес і з успіхом працюють туроператорами або адміністраторами готелів. Дипломи багатьох російських ВНЗ котируються за кордоном, наприклад МГУ і МГТУ ім. Баумана. Але можна виїхати з однієї з освітніх програм і здобути освіту безпосередньо в провідних університетах Європи. Тоді у Вас з'явиться величезний шанс успішного працевлаштування і навіть отримання громадянства, іноземний працівник.

Робота в Європі 2016 2017 2018

Звичайно, коли мова заходить про роботу за кордоном, найкращим місцем для цього є європейські країни. Але варто враховувати, що в більшість країн для роботи дуже складно потрапити. Європа досить «холодно» відноситься до емігрантів з СНД і на хороші посади розраховувати не варто. Звичайно ж, у дипломатів МЗС є всі шанси гідного життя і роботи в Європі, але не всі ж у нас складаються в дипломатичному корпусі. У деяких країнах Європи надають такі бонуси для працівників-іноземців, як: безкоштовне проживання та харчування. Найбільш лояльними до наших претендентів є слов'янські країни Східної Європи, а так само Італія і Греція. Росіяни там затребувані, про що говорять вакансії 2015-2016 роки. Однією з найскладніших країн в цьому плані є Німеччина, яка піклуватися про своїх підданих, а отримати громадянство у них не так-то просто. Потрібно відпрацювати в країні 10 років і уявити довідки, що платив податки.

Що потрібно знати, якщо Ви збираєтеся працювати в чужій країні?

Найголовнішим моментом є взагалі зважитися на переїзд за кордон, особливо за умови, що Вас там не чекають. Без допомоги складно перебратися, тому існує безліч агентств, які надають послуги з міграції. Але будьте уважні, в обов'язковому порядку перевірте ліцензію організації на право надання подібних послуг. Не передавайте свої документи співробітникам подібної фірми в незрозумілих місцях - на вулиці або в кафе. Поширеним випадком є, що такі співробітники пропадають разом з Вашим закордонним паспортом, який потім може спливти в самому несподіваному місці. Не вносьте гроші ні в які «бази» за кордоном, є шанс, що Ви їх більше не побачите. Обов'язково оформите медичну страховку. Обіцянки великого заробітку повинні насторожити, особливо, якщо у Вас вимагають якусь передоплату. Не захоплюйтеся пропозиціями фірм, які обіцяють оформити документи за дуже низьку вартість. Оформлення варто значних витрат, тому подібного роду пропозиції - лохотрон. На закінчення хочеться сказати словами відомого прислів'я: «У гостях добре, а вдома краще». Виїхати працювати за кордон можна, але чи дійсно все у нас так погано, що доводиться емігрувати ?! Пам'ятайте, що, навіть отримавши іноземне громадянство, Ви все одно залишитеся чужим в будь-якій країні. Тому, перш ніж зважитися на переїзд, зважте всі «за» і «проти». Будинки адже і стіни допомагають, хоча де жити і працювати - особистий вибір кожного! Успіхів!

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1566
Рейтинг: Оценка по пятибальной 3.7 / Всего оценило людей: 3

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Работа в Европе для русских и без знания языка отзывы відгуки

: