Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Работа для моряков в Одессе Украина

Понад 500 курсантів українських морських навчальних закладів щорічно забезпечуються плавальною практикою на судах під іноземним прапором, що гарантує їм подальше працевлаштування моряками після закінчення навчання.

работа для моряков в Одессе - клик для просмотра всех свежих вакансий.

Наочним доказом ефективності роботи ДП «В.Шіпс Україна» є і те, що багато моряків, які починали співпрацювати з «V.Ships» будучи ще кадетами, сьогодні - капітани далекого плавання і старші механіки.

При цьому всі послуги з працевлаштування та навчання моряків работа для моряков Одесса «В.Шіпс Україна» надаються безкоштовно, що особливо актуально на сьогоднішній день для введення поняття - цивілізований крюинг, що працює на рівні міжнародних стандартів! «В.Шіпс Україна» тісно співпрацює з провідними профільними навчальними закладами: Одеською Національною Морською Академією (ОНМА), морехідне училище ім. А. І. Маринеско і Морехідний коледж технічного флоту, а так само з Одеським Морським університетом і Херсонським морськими інститутом. Крім цього компанією реалізується масштабна програма спонсорства з морським навчальним закладами України - оснащення їх комп'ютерним і тренажерним обладнанням, без якого практично неможливо підготувати майбутнього офіцера згідно високих стандартів необхідних сьогодні міжнародними морськими конвенціями.

Компанія працює в суворій відповідності з Системою управління якістю работа для моряков fitter welder морские вакансии Одесса - Системою менеджменту для керівництва та управління організацією, щодо якості в морській індустрії, а також відповідно до Міжнародної конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві (MLC2006), застосовуваними в працевлаштуванні і рекрутингу моряків (SRPS).

V.Ships - крюингу №1 В УКРАЇНІ

ІГОР Сафіна директор компанії

Жодне поважає себе крюинговое агентство не бере з моряків грошей за працевлаштування - работа морякам Украины горячие вакансии. Такі фірми існують за рахунок агентської плати (одержуваної від судновласників), а не коштів працевлаштовуємого моряка.

ТРЕЙНІНГ ЦЕНТР Навчання і зростання моряка

Поряд з рекрутинговими та крюїнговими послугами увагу компанії ДП «В.Шіпс (Україна)» зосереджено на внутрішньому навчанні моряків працюють на суднах під менеджментом ДП «В.Шіпс (Україна)». Наші досвідчені інструктори в минулому капітани і старші механіки постійно проводять різні заняття  крюингу команда професіоналів

Система управління якістю ДП "В.Шіпс (Україна)" пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2008 року. Відповідність системи якості компанії новому стандарту було підтверджено сертифікатом, виданим Lloyd'sRegisterQualityAssurance

 ПОРТАЛ НАВЧАННЯ learn.vcrew.com

В даний момент є можливість дистанційного ТРЕЙНІНГ і проходження нижчеперелічених курсів будинку з подальшим наданням отриманого сертифіката адміністратору Трейнінг центру.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2602
Рейтинг: Оценка по пятибальной 5.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Работа для моряков в Одессе Украина отзывы відгуки

: