Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Поїздка до Польщі: вирішуємо питання працевлаштування

Поїздка до Польщі: вирішуємо питання працевлаштуванняПоїздка до Польщі: вирішуємо питання працевлаштування 

Сьогодні багато українців прагнуть будувати кар'єру в Європі. Держави ЄС приваблюють наших співгромадян не тільки хорошими зарплатами, а й можливістю влаштуватися офіційно, отримати соцпакет, а в проекті - і переїхати ПМЖ. 

Робота в Польщі сьогодні - тут все вакансии, одна з найбільш перспективних. Польща сучасне і розвинена держава зі стабільною економікою. Ставлення до трудових мігрантів тут позитивне. Іноземці можуть отримати рівні умови роботи з корінними громадянами. 

Робота в Польщі для жінок на фабрику

Польща зручна також тим, що близько знаходиться і має схожі з нашими культуру і мову. Адаптуватися в Польщі українцеві набагато простіше, ніж в інших країнах ЄС. Для того щоб виїхати в Польщу і почати там працювати, потрібно оформити спеціальний дозвіл. Віза видається на півроку або рік. 

Після цього її можна продовжити. Є два шляхи пошуку роботи. Шукати її можна як самому, безпосередньо зв'язуючись з роботодавцями або відвідуючи тематичні сайти або за допомогою звернення до агенцій. У рекрутських компаніях можуть допомогти влаштуватися офіційно і по своїй спеціальності. 

Якщо у вас є освіта, ви можете претендувати на досить високу зарплату. Хоча здобувач без кваліфікації теж знайде собі місце. Багато польських працедавців готові самі навчити співробітника без досвіду, щоб заощадити на зарплаті фахівця. 

Вакансії в Польщі можна знайти в різних сферах: обслуговування, харчової, будівельної, промислової. Так, чоловіки можуть працювати електриками, арматурниками, мулярами, столярами, зварювальниками, пакувальниками, водіями, м'ясниками, офіціантами і помічниками кухаря. 

Для жінок є інші варіанти - вакансії нянь, доглядальниць, швачок і касирів. Як варіант, можна піти на сезонні роботи. В державі потрібні люди на ферми, в поле, теплиці і на плантації. Вся підготовка документів для виїзду та роботи проходить досить оперативно і не вимагає серйозних фінансових витрат.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1379
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Поїздка до Польщі: вирішуємо питання працевлаштування отзывы відгуки

:
avatar