Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Перекваліфікація або друга вища освіта в Європі

Багато абітурієнтів з причини своєї незрілості вибирають ВНЗ, ще не визначившись до кінця зі своїми справжніми прагненнями і бажаннями. Саме тому після навчання, вони вирішуються на перекваліфікацію і отримують другу вищу освіту. Друга вища освіта дозволить будь-якій дорослій людині, яка точно визначилася по життю, чим вона бажає займатися, які отримати знання та вміння для подальшої роботи та професійного розвитку.

Цінність другої вищої освіти

Друга освіта має практичну цінність для будь-якої людини. Це відмінна можливість навчитися нової професії і змінити рід своєї діяльності. Вивчаючи нові спеціальності, ви значно розширюєте свій кругозір, знання в новій галузі. Це також привнесе у ваше життя нові враження, так як вам доведеться спілкуватися з людьми різних вікових категорій, знову здавати іспити і отримувати позначки. Найпопулярнішими спеціальностями на вибір для другої вищої освіти є такі професії: юрист, інженер, економіст, соціолог та інші.

Як поступити на другу вищу освіту?

В Україні друга вища освіта є платною. Але незважаючи на це, охочих її отримати не так вже мало. Надходження не вимагають стількох зусиль, як це було з першим ВУЗом. Не потрібно здавати ЗНО, готуватися з репетитором. Достатньо подати документи до вищого навчального закладу, пройти співбесіду або тестування з метою виявлення рівня знань і розподілу учнів по групах. Після зарахування абітурієнта до ВНЗ, необхідно укласти договір про платну освіту, здійснити оплату за навчання за перший семестр. Навчання як правило розраховане на 2-3 роки. Якщо спеціальності першої освіти і другого дуже близькі, вам зараховують дисципліни з першого, і ви можете закінчити освіту значно раніше. У цьому і полягає основна перевага другої освіти. Якщо фахівець починає перекваліфікацію з нуля, він буде змушений вивчати всі дисципліни з самого початку. Зате знання його будуть свіжими і новими. Інформація відкластися в дорослому голові значно швидше і ефективніше. Починати освіту за обраною спеціальністю з самого початку завжди складно. Для вас будуть відкриватися нові незвідані знання, вміння, навички.

Якщо ви зважилися на другу вищу освіту з метою перекваліфікації або освоєння суміжної професії, ви вчинили правильно, так як вчитися ніколи не пізно!

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1964
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Перекваліфікація або друга вища освіта в Європі отзывы відгуки

: