Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Освіта та навчання в Польщі

Освіта та навчання в ПольщіОсвіта та навчання в Польщі

Хотілося б почати нову тему на цій сторінці про освіту в Польщі. З питань приїзду, оформлення, курсів, університетів, та ін.

Для затравки т.с .:

За європейськими мірками, вартість навчання в Польщі відносно низька: 1000 - 4000 євро в рік (в залежності від обраного ВНЗ та факультету). Якість навчання в Польщі можна порівняти з якістю викладання в решті Європи. Більшість викладачів Польських Університетів можуть одночасно бути викладачами одного або декількох університетів Європи. У Польщі діє Європейська дворівнева система освіти 3 + 2 (Міжнародна норма класифікації освіти ISCED). Це означає, що після трьох років студент закінчує ліценціат і стає бакалавра. Потім він має можливість вчитися в будь-якому університеті Європи на Магістра - 2 роки. Після закінчення магістратури можна продовжити навчання на докторантурі і після закінчення ще 3 - 4 років стати доктором наук.
Польські університети є учасниками європейських програм студентського обміну Socrates і Erasmus. Це означає, що, навчаючись в Польщі, студент може повчитися семестр або два в практично будь-якому європейському університеті.

Хотелось бы добавить, что можно ещё найти сегодняшние вакансии в Польше для украинцев и русских.

Ниже пишем ваши вопросы и ответы относительно обучения и образования в Польше.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1248 | Комментарии: Количество отзывов: 12
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 12

Освіта та навчання в Польщі отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Ого аж другого там отримати захотілося!
Красива теорія, так практика жахлива
avatar
0
2 Анонимно
чому жахлива-то?
avatar
0
3 Анонимно
Приклад: сьогодні був в посольстві. Дівчинка здавала док-ти на візу (3й курс SGH), здерли 70 євро і поїздили по нервах, а колись студентам візи були фрі, я вже не кажу картах часовего за енацать.
Еразмус Сократес? Чи не бачив жодного іноземця за цією програмою-тільки Нейт ... далі не варто продовжувати.
Все-таки якщо платити, то за визнанням інших, Польща не ідеал.
Та й краще мати діпломік з Birmingham University, London etc який буде щось значити для роботодавця не в Польщі, ніж те що у мене є і особливо нікого не дивує в Росії або Україні. А різниця ціни питання того варте.
avatar
0
4 Анонимно
А ніхто і не сперечається, що в Лондоні краще.
Питання в тому, що не кожен може дозволити. А крім того, є ті, хто взагалі хоче тут вчитися. Я сам розумію, що набагато краще вчитися в Сорбоні чи LSE тощо. Але для багатьох Польща може дати старт - для тих, хто не може навіть мріяти тих універах. А тут полюбому є вохможно далі вчитися в престижних університетах, ніж прагнути це зробити на колишньому постсовпростр.
avatar
0
5 Анонимно
хм, а не 35 євро віза коштує ?? ніби як студентам безкоштовно візи давали на основі документа з університету або вже минули ті часи? та й взагалі, карту зробити простіше. А з приводу Ерасмуса - туди не всі можуть потрапити, треба добре вчитися. А так я освітою задоволена, хоча це напевно залежить ще і від міста ...
avatar
0
6 Анонимно
Взагалі насправді, потрібно врахувати одну маленьку, але важливу деталь. Болонська система, яка зараз діє в Польщі (і в інших країнах ЄС) дозволяє вчитися на магістра (при успішному закінченні Бакалаврату (3 курсу) в іншій країні на тих же умовах. Ось ви наприклад закінчили в Польщі бакалаврат і потім поїхали до Франції вчитися безкоштовно 2 роки на магістра. насправді - досвід, який можна отримати таким чином не отримаєш в СНД (на жаль). у нас багато в чому освіта краща звичайно ніж на заході. Але можливостей ти отримуєш більше. А якщо є голова на плечах то взагалі немає разници, де учишся. А ось якщо в Польщі закінчив щось, то в Росії знайти роботу простіше, ніж, якщо ти закінчив в Росії і приїхав на захід.
avatar
0
7 Анонимно
Як можна отримати безкоштовну освіту в Польщі?
Вітаю! Підкажіть будь ласка: "Як можна отримати безкоштовну освіту в Польщі?"
avatar
0
8 Анонимно
Є два варіанти, 1 по карті поляка плюс здати іспити під час вступу. Або пройти річний курс польського плюс підготовчий курс для вступу до вузу вартість якого 3000 євро за рік плюс проживання харчування, а середня оплата за рік в приватному вузі 1100 євро в рік
avatar
0
9 Анонимно
Вітаю!
Підкажіть будь ласка, може хто знає, есь чи можливість вступити на 2-у сходинку навчання в ВНЗ Польщі.
Заздалегідь вдячна!
avatar
0
10 Анонимно
Добрий вечір! Дуже сподіваюся на вашу участь в моєму питанні і слушну пораду.
Справа в наступному. Навесні я збираюся їхати до Варшави з метою навчання на мовних курсах. Тривають вони 4 місяці, початок в квітні. Таке питання?
Який тип візи я повинна оформляти? Дехто каже, шенгенську, деякі - польську національну (D8 або D12). З приводу шенгенської. Наскільки мені відомо (може, інфо невірна), з шенгенською візою (навіть річний) максимальний термін перебування в країні 90 днів, потім можна робити новий в'їзд. Тобто з шенгенською знаходиться в польщі 4 місяці я не маю права? Вобщем, суцільна плутанина.
І ще питання. Який мій шанс вийти будь-яку візу, якщо мені 21 рік, закінчила універ і офіційно не працюю. Прив'язці до України ніякої не маю.
Може слід просто "купити" візу і не витрачати нерви?
Порадьте, будь ласка:!
Заздалегідь велике спасибі.
avatar
0
11 Анонимно
Вам не дадуть в перший раз шенген, по-крайней мере так було, мені колись сказали в посольстві, що першу візу завжди ставлять національну. Та й тип візи буде у Вас учнівський, а купите Ви і готель зарезервуєте ??? Мета перебування адже змінюється: тур або навчання.
avatar
0
12 Анонимно
На мій погляд краще вступати на міжнародну логістику в Гданську чи Гдині. Для російськомовного студента це плюс, тому що спочатку українці володіють російською та українською, плюс польський і додаємо англійська. У Трумясте порти, а значить є безліч можливостей з працевлаштування, плюс відносна близькість Скандинавських країн, плюс інвестиції в цей регіон і розвиток найбільш кращий за інші території Польщі.
avatar