Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Всё о работе

Чому диплом в Європі про вищу навчальну освіту нікому не потрібен?

Дуже довгі роки існував стереотип, що наявність вищої освіти допоможе тобі з легкістю знайти високооплачувану, престижну роботу. Диплом про вищу освіту на співбесіді підтверджував, що ви маєте унікальні знання по своїй спеціальності, і ви є компетентним фахівцем даній області. Саме з цієї причини батьки всіляко стимулювали дитини до отримання такого диплома, готові були оплачувати навчання, дати хабар, щоб чада взяли до ВНЗ. Сучасний світ влаштований зовсім інакше. Все це призвело до того, що наявність такого документа перестало бути показником престижності і не має більше такого сильного впливу.

Диплом про вищу не потрібен роботодавцям

 Найчастіше, вивчаючи резюме і спілкуючись з претендентом, роботодавець навіть не вимагає диплом. Все тому, що важливим є те, який фахівець на ділі, а не в теорії. До того ж, багато роботодавців, приймаючи працівника в компанію, наполягають на випробувальному терміні, де самостійно зможуть оцінити ваші знання, здібності, вміння, а також особисті якості. Це куди важливіше оцінок за предмети в скоринці. Тим більше, в наш корупційний століття, роботодавець розуміє, що оцінки в документі можуть не виправдовувати ваші знання.

Диплом потрібен вам?

Якщо ви справжній консерватор і після утворення намір працювати суто за фахом і диплому, то документ вам знадобитися. Але якщо ви не принципові в пошуку роботи, готові працювати в тій області, напрямку та спеціальності, яка для вас буде найбільш прийнятною і престижною, наявність скоринки не обов'язково. Ви, напевно, при пошуку роботи, стикалися з пропозиціями роботодавців, які готові прийняти і навчити працівника на робочому місці і навіть не за фахом. Так що обміркуйте гарненько, чи потрібен вам цей документ.

Кому потрібен диплом про вищу освіту?

Ми знаємо точно, кому потрібен ваш диплом про ВО - вашим батькам. Тому якщо все ж ви хочете заспокоїти своїх батьків, то можете, звичайно, всіма зусиллями працювати на корочку. Але якщо ви усвідомлюєте важливість витраченого часу, грошей на ВУЗ, то навряд чи захочете отримувати диплом. Замість цього можна більш ефективно витратити свій час на хобі, яке може стати вашою улюбленою роботою, вивчення теоретичного матеріалу з предмета, перейняти практичні вміння у наставника і вчителя, допомагаючи йому в чому-небудь. Можна спробувати відкрити особиста справа і займатися своїм особистим заняттям, які в майбутньому буде приносити доходи і прибуток, дасть неоціненний досвід.

Мати диплом престижно, але не всі розуміють навіщо він потрібен і де його практично можна буде застосувати. Приймайте рішення обдумано і ефективно.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1827
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Чому диплом в Європі про вищу навчальну освіту нікому не потрібен? отзывы відгуки

: