Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Виза 2016 оформить

Рабочая виза в Израиль для украинцев - русских - белорусов Б1 оформить

Рабочая виза в Израиль для украинцев - русских - белорусов Б1 оформить.

Многие читатели портала по трудоустройству за рубеж - Евроработы - задают вопрос - как получить рабочую визу в Израиль - нужна ли она украинцу, русскому, белорусу?

Мы постараемся ответить на этот вопрос, информация в статье ниже подана от имени нашей читательницы, которая оформила рабочую визу Б1 в Израиль, и при этом столкнулась с трудностями при получении - это МИД Израиля и спецслужбы, контроль на границе, проблемы с законодательством и другими гос инстанциями.

Заранее мы хотим уточнить и объяснить гражданам Украины, России, Белоруси, данную визу получить очень тяжело (для граждан, которые не имеют паспорт гражданина ЕС), выдают такую визу только на определенный вид деятельности и к определенному в документах работодателю, проще получить её женщинам по вакансии - уход за престарелыми. Для строителей, разнорабочих и других профессий данную рабочую израильскую визу получить практически не возможно в Украине - России (Израилем не выделяются рабочие места для граждан СНГ) , есть только один вариант - это устроиться на работу в Израиль по визе А5.

Далее читаем историю украинки, которая трудоустроилась в Израиле.


Як отримати робочу візу в Ізраїль?

Ви бажаєте працювати в Ізраїлі, але не знаєте з чого почати? Щоб офіційно влаштуватися в Ізраїлі, потрібно отримати робочу візу. Або безпосередньо через роботодавця, або через агентство з працевлаштування. 

Така віза називається B / 1. Вона обмежена за часом, зазвичай на один рік, з правом продовження до п'яти років. Приймати іноземних громадян на роботу може тільки роботодавець з діючою ліцензією на працевлаштування іноземців. Тому найпопулярніші вакансії від кадрових агентств. Найчастіше, це догляд за людьми похилого віку. 

«Евроробота» взяла інтерв'ю у суперпозитивної Олександри Мотуз, яка приїхала в Ізраїль з Києва по робочій візі, оформленої за контрактом: 

Саша, чому ти вирішила приїхати в Ізраїль? 

Я вирішила приїхати в Ізраїль, тому що це моя мрія, поклик серця, любов до людей, країні, так як завгодно, це моє! 

Які у тебе були ще варіанти, крім робочої візи? 

Варіанти завжди є. Наприклад, вийти заміж :). Або приїхати по візі волонтера. Але все ж робоча віза дозволяє поєднувати приємне з корисним, адже в Ізраїлі жити не дешево, та й до того ж робоча віза дозволяє бути під захистом держави і з покриттям медичної страховки, що не маловажно, принаймні для мене. 

Як отримати візу волонтера? 

Я знаю, що візу волонтера можна отримати тільки через Посольство Ізраїлю, також, як і робочу. І процедура схожа, потрібно мати перелік схожих документів і запрошення тієї організації, яка бере за вас відповідальність і буде піклуватися про вас протягом того часу, який ви будете проводити на території країни. І, якщо я не помиляюся, то візу волонтера дають максимум на 1 рік. 

Звідки ти дізналася про агентство, через яке потрапила в Ізраїль? 

Я скажу так ... якщо є запит, тобто бажання, завжди знайдеться відповідь і можливість, так сталося і зі мною. Коли я точно зрозуміла, що настав мій час, в той же момент я згадала про моїх хороших знайомих, від яких чула про таку можливість. 

І мені тут же вдалося дістати контакт, зв'язатися і дізнатися всю інформацію. Чудеса. І вони зі мною завжди відбуваються.

Що потрібно було з документів для отримання робочої візи? 

Чесно кажучи, не знаю, чи зможу я пригадати все з точністю, втім ніж добре агентство, тим що вони контролюють процес. 

Значить так: довідка про несудимість, довідка що немає гепатиту А, В, С, довідка про негативний результат тесту на туберкульоз, СНІД, довідка форми К1 - це для виїзду за кордон, паспорт, свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, 4 фотографії паспортного формату. 

Скільки за часом зайняла процедура: від моменту звернення в агентство до прильоту до Ізраїлю? У моєму випадку все відбулося дуже швидко, кажуть, що я щаслива. За тиждень мені знайшли сім'ю, напевно зіграло роль знання англійської мови, так як моя сім'я - репатріантка з Лондона. Але терміни можуть бути різні, в залежності, хто чого хоче. Всі разом, від моменту звернення до прильоту, зайняло 4 тижні. 

Розкажи про роботу, яку знайшли для тебе в Ізраїлі. Її переваги та недоліки. 

Моя робота в Ізраїлі зараз - це догляд за людьми похилого віку. Переваги їх дуже багато, почнемо з того, що робота офіційна, відповідно, я закріплена тут, в Ізраїлі, за агентством, вони зустрічають в аеропорту, везуть на нічліг, якщо це потрібно, оформляють документи в офісі, допомагають придбати номер телефону, відвозять на місце роботи, допомагають оформити лікарняний страховку, відкрити рахунки на пошті, куди буде приходити заробітна плата. Чи не маловажно, що житло є безкоштовним, так як живеш в родині, в якій працюєш. 

Це може бути як особняк, так і квартира, або ж будинок для людей похилого віку, але це теж по типу квартири. Кімната в будинку для літніх людей, в якому працює Саша.

Також видаються окремі гроші на харчування та на кожен вихідний, це 24 години на тиждень, плюс 100 шекелів на кишенькові витрати, тим самим це дає можливість зберегти зарплату цілою. А якщо працювати в свій вихідний - можна заробити в два рази більше. 

Кожен день є дві години особистого часу, який можна витратити особисто на себе і свої потреби. Що стосується недоліків, я про них мало що знаю, так як мені пощастило з моєю Труді (жінка, за якою доглядаю), мені все подобається. 

Що відчуваєш, чи правильно ти зробила, коли приїхала в цю країну? Як тобі в Ізраїлі?

Я відчуваю, що це одне з найважливіших і правильних рішень в моєму житті. Тому, що є можливість попрацювати над собою, зайнятися самоосвітою і, може бути, зрозуміти, чого дійсно хочеш в житті. У той же час приходять дуже хороші фінанси і є можливість їх відкладати. При цьому, є можливість прокидатися і насолоджуватися красою улюбленого Ізраїлю. Занурюватися в культуру і дізнаватися традиції і цінності цього народу. 

Мені в Ізраїлі - чудово :) Тепло, затишно, радісно, комфортно, пізнавально, весело, по правді кажучи, це моя улюблена країна, тому я насолоджуюся навіть тим, що для когось неприйнятно. Я люблю все фарби цієї маленької, але великої країни, і мені здається, це чудова можливість робити добру справу - допомагати стареньким, при цьому ще й заробляти, вивчати цінності, на яких тримається весь світ і грітися на найпрекрасніших пляжах Що порадиш неєвреїв, які хочуть жити в Ізраїлі? 

Перше, що хочеться порадити - Любіть Ізраїль всім серцем, але не тільки країну, як землю, а й тих хто його населяє. І поважайте. Друге, подумайте глибше, навіщо вам жити в Ізраїлі, і якщо дійсно все-таки жити, то стати частиною цього народу і полюбити істину і традиції, адже в цьому і є цінність країни. Ну і звичайно, репатріюватися легально, так живеться легше. З посмішкою на обличчі, нічого не бійтеся! Саша, велике спасибі. І останнє - розкажи про себе. Ось мій найулюбленіший питання :) Я - дівчина Олександра, українка, мені 30 і я щаслива :), а якщо чесно, я людина, яка в пошуку щастя, і нарешті, я зрозуміла де його шукати. В істині! А істина і початок її тут, в Ізраїлі. Ось і побажаю собі успіхів саме в цій справі. А все інше буде відплачувати від нашої віддачі. Тому, з любов'ю і радістю до життя, і вона нам посміхнеться :)

Оставляйте ваши вопросы по визе в1 в Израиле ниже.

Цены на рабочую визу Б1 в Израиль - как оформить и получить трудовую визу

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 7487 | Комментарии: Количество отзывов: 9
Рейтинг: Оценка по пятибальной 2.9 / Всего оценило людей: 18

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 9

Рабочая виза в Израиль для украинцев - русских - белорусов Б1 оформить отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Хочу купить данную визу, подскажите компанию !
avatar
0
2 Анонимно
Где то можно купить или платно оформить разрешение на рабочую визу? Чтобы пройти контроль в аэропорту?
avatar
1
3 Анонимно
Хочу узнать можно ли получить данное разрешение на работу в данной стране на легальном основании??
avatar
4 Casper
Как оформить раб визу в Израиль?Подскажите к кому обращаться и ск это стоит?
avatar
5 vitalybasis
ну как визу с
делали
avatar
0
6 Анонимно
Знакомые по А5 работают, с Б1 дороже получается
avatar
0
7 Анонимно
Мы тоже оформили B-1, но были праздники в Израиле ... это жесть, они затянули время...
avatar
8 vtupchiy
де можна оформити в-1.скільки коштує
avatar
9 dkisorets
Какая цена на рабочую визу !?!?!
avatar