Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Виза 2016 оформить

Куди поїхати в Європу: в які країни українцям легше отримати візу

Куди поїхати в Європу: в які країни українцям легше отримати візуКороткий огляд країн, які були найбільш лояльними для українців в 2015 році.

У 2015 році лідером за кількістю виданих українцям віз стала Польща.

Крім Польщі, яка і сьогодні активно оформляє візи нашим громадянам, найбільше число дозволів на в'їзд зробили Греція та Словаччина.

Перша прагнула переманити туристів з популярних Єгипту і Туреччини. На жаль, в минулому році Греція була не так лояльна до українців, як раніше.

Наступною "відкритої" для нас країною стала Угорщина. Цьому, в першу чергу, сприяла передача обов'язків приймати документи від посольства до візового центру, що прискорило і спростило процедуру.

Після Угорщини слідували Іспанія і Німеччина.

Рейтинг лояльності держав шенгенської зони до українських громадян в 2016-му

Розібратися в питанні візової доступності Європи для українців напередодні літніх відпусток у 2016 році вирішив відомий журнал "Фокус". Він склав рейтинг найбільш лояльних до українських громадян країн ЄС.

Оцінка була проведена по 8 параметрам:

  1. Частка мультивиз, виданих українцям тією чи іншою державою.
  2. Частка відмов у видачі візи.
  3. Термін очікування подачі документів через посольство.
  4. Термін очікування подачі документів через візовий центр.
  5. Зручність користування сайтом консульства.
  6. Необхідність вносити передоплату за номер в готелі.
  7. Необхідність викуповувати квитки перед подачею паперів на візу.
  8. Розмір сервісного збору візового центру.

ТОП-10 країн Шенгену, в які найпростіше оформити візу

Ми склали ТОП-10 країн Шенгену, в які найпростіше оформити візу. При цьому 10 місце займає держава з найскладнішим процесом отримання дозволу на в'їзд. А перше місце віддано країні, яка практично ніколи не відмовляє українцям у шенгенській візі. Тож почнемо!

Місце №10. Голандія. Незважаючи на те, що посольство Голландії - лідер за кількістю видачі мультивіз українцям, не менше часто консульські працівники цієї країни відповідають нашим громадянам відмовою. Голландці вимагають повної оплати номера в готелі з листом-підтвердженням, де вказується неповний номер кредитної картки, з якої надійшов грошовий переказ.

Місце №9. Швейцарія. Це держава цікавить, в першу чергу, ділових людей. У візовому центрі Швейцарії, крім візи, українцям додатково запропонують пакет "супер-преміум", що включає віп-відпочинок і послуги охоронця.

Місце №8. Данія. Для отримання візи в Данію необхідно бронювати акредитовані готелі, яких всього 20 в країні. Також готуйтеся до того, що подання документів доведеться чекати 48 днів. Тому, якщо у вас немає візи, спонтанно відправитися в Данію, скажімо, на вікенд, не вийде.

Місце №7. Словаччина. Відносно недавно були введені жорсткі вимоги до отримання візи до Словаччини. Одне з них - надання документа з печаткою, що підтверджує повну оплату готелю. Якщо готель не поставив печатку, папір потрібно завірити нотаріально. Але це лише пів справи. Не менш важливо правильно вибрати місце тимчасового проживання, оскільки, як розповідають мандрівники, посольство Словаччини може відмовити у візі, якщо ви забронювали номер в "недостатньо дорогою" готелі.

Місце №6. Литва. Як і раніше, литовське консульство залишається одним з найбільш проблемних. Та яка э якість надання послуг залишає бажати кращого. Тут не відповідають на телефонні дзвінки і не працює електронний запис на подачу документів. Ситуацію згладжує тільки те, що Литва видає велику кількість мультивиз - близько 80%. Місце

№5. Австрія. Країна приваблива для українців тим, що має невисоку частку відмов. Правда, обов'язковою умовою отримання візи є проходження співбесіди в посольстві, якщо ви ви не отримували шенген протягом останніх 3 років.

Місце №4. Португалія. У посольстві Португалії практично немає черг, не великі вимоги до документів і низький відсоток відмов. Проте, варто знати, що Україна не має навіть зараз свого візового центру, а в консульство Португалії українці звертаються вкрай рідко.

Місце №3. Латвія. Наскільки лояльна Латвія до українців, показує статистика. Так, в 2014 році зафіксовано лише 0,2% відмов. Консульство цієї держави не особливо вимогливо до документів мандрівників. А інвестори і бізнесмени можуть легко отримати посвідку на проживання в Латвії.

Місце №2. Естонія. У посольстві Естонії немає черг, незважаючи на те, що тут видається величезна кількість мультивиз. Влітку в Украіні консульство приймає документи та папери тільки у пенсіонерів і студентів, а інші бажаючі повинні звертатися у візовий центр.

Місце №1. Словенія. Замикає рейтинг країна ЄС, яка видає візи мало не всім підряд. У 2014 році посольство Словенії видало візи 94% українців. При цьому консульство охоче оформляє короткострокові візи, а ось на отримання довгострокових віз краще не сподіватися. Бонус для мандрівників - можливість відвідати по словенській візі сусідню Хорватію, яка не входить до країн шенгену.

Посольства яких країн ЄС найчастіше відмовляють українцям?

Те, що в останні пару років набагато почастішали випадки відмови українцям у видачі шенгену, ні для кого не є особливим секретом. Тривала війна на сході України, економічна криза - не дивно, що кожного другого громадянина нашої країни сприймають як потенційного іммігранта. В результаті, 16 з 22 держав Євросоюзу, посольства яких розташовуються в Україні, збільшили кількість відмов у оформленні візи українцям.

Які країни найчастіше відмовляють нашим громадянам? - Іспанія, Фінляндія, Греція, Німеччина, Бельгія. 

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1773
Рейтинг: Оценка по пятибальной 5.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Куди поїхати в Європу: в які країни українцям легше отримати візу отзывы відгуки

:
avatar