Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Документация за рубеж

Воеводская виза - польская национальная виза для работы воєводська віза Д07 D07

Воеводская виза - польская национальная виза для работы в Польше, а также в Германии, Бельгии, Франции и других в странах ЕС при контракте между польским работодателем и работодателем ЕС, с возможностью командировки (лизинг) максимальным сроком на 6 лет, с коридором.

Воєводська віза оформлення

Чимало людей все частіше шукають роботу за кордоном, в тому числі в Польщі. Серед різних польських трудових віз, найбільш популярною  є віза по запрошенню воєводи.

Воєводська віза (віза типу D 07 - Д 07) - це особливий дозвіл на роботу, отримавши який ви можете бути впевнені, що польське консульство майже зі 100% гарантією не відмовить її власникові у видачі візи.

Образец Воеводской рабочей визы по приглашению на работу от воеводы wi

Образец Воеводской рабочей визы по приглашению на работу от воеводы wizy krajowej 


Смотрите также работа в Польше


Робоча віза відкрита по запрошенню від воєводи - відноситься до польської робочої національної візи і гарантує, без будь-яких обмежень, право на перебування і легальну роботу в Польщі терміном до року (360/360 днів). Віза по воєводському запрошенню може перекривати візовий коридор інших вже наявних польських віз, таких наприклад як, польська шенгенська або польська робоча візи. Воєводська віза (віза з річним перебуванням) дозволяє анулювати візовий коридор попередньої візи і отримати новий. Консульський збір за робочою національної візою не сплачується.

Образец заявки на получение национальной визы

Образец заявки на получение национальной визы

 

За цією ж візою можливо працювати в країнах Шенгенської угоди, правда, для цього у роботодавця повинні бути попередні домовленості на виконання підрядних робіт в цих країнах. (Можно работать в Германии, Бельгии, Франции по Воеводской визе и в других странах ЕС, но сроком до шести месяцев, первый срок 3 месяца, затем коридор, затем ещё раз до 3 месяцев)

Крім роботи в Польщі, володар візи по воєводському запрошенню, має можливість відвідування будь-яких країн Шенгену з туристичними чи іншими цілями. Допустимий термін перебування - до 90 днів кожні півроку.

Процедуру оформлення польської воєводської візи слід почати з отримання запрошення від воєводи. Зазвичай його оформленням займається запрошуюча сторона роботодавець. Для цього потрібно відправити до Польщі такі відомості:

- Місце і дата народження;

- Домашня адреса;

- Імена матері та батька;

- прізвище та ім'я.

Образец приглашения на работу в Польшу от воеводы

Образец приглашения на работу в Польшу от воеводы

Запрошення слід зареєструвати і підписати главою воєводського управління за місцем проживання запрошення, а потім переслати в Україну для подальшої передачі в консульство.

Оформлена через воєводське запрошення робоча віза буде відкрита після пред'явлення пакету документів, які містять:

- Візове запрошення з підписом воєводи

- Копії сторінок закордонного паспорта з шенгенськими і Польськими візами;

- Копії українського паспорта;

- Заповнену анкету

- Дві фотографії 3,5 х 4,5.

В Україні, час потрібний на отримання польської робочої візи за типом D 07, ​​становить - 30-40 днів. Можна скористатися спеціальними он-лайн ресурсами для складання попередніх заявок.

Робоча віза до Польської Республіки від воєводи - це оптимальний, порівняно недорогий з оформлення, і не має обмежень по кількості днів перебування, варіант проживання в Польщі.

 

Продление национальной Польской визы

Діючі збори:

Національний є 406,00zł.
обов'язок по сплаті мита виникає при подачі заяви,
Плата повинна бути перерахована на рахунок:
Познань City Hall
фінансовий відділ
Галузь Інша з податку на прибуток і неподаткових
вул. Libelta 16/20 61-706 Познань
PKO BP SA
94 1020 4027 0000 1602 1262 0763

 

Residence віза видається в якості візи шенгенської або національної.

Шенгенська віза дає право на один або кілька записів, за умови, що ні тривалість безперервного перебування, ні загальна тривалість послідовних перебувань на території Шенгенської зони не перевищує 90 календарних днів протягом 180 днів від дати першого в'їзду на цю територію.

Національна віза дає право на в'їзд на територію Республіки польської та безперервне перебування на ньому або декількох дат перебування на території поспіль, тривалістю в цілому більше ніж на 90 днів, протягом терміну дії візи.

Термін дії національної візи - початок не пізніше трьох місяців з дня видачі і не повинен перевищувати термін до одного року

Заяву про продовження візи повинно бути написано польською мовою.

Документи написані іноземною мовою, як докази в ході судового розгляду, повинні супроводжуватися перекладом на польську мову присяжним перекладачем.

Письмо доставляється фізичній особі за вказаною адресою, чи в будь-яке місце, де одержувач знаходиться.

Національна віза може продовжуватися або можно відмовитися від продовженя - компетенція за місцем проживання іноземця, шляхом вирішення.

Іноземець може переоформити візу, не пізніше дати закінчення терміну законного перебування на території Польщі.

Якщо іноземець подав заяву на продовження візи національної після закінчення терміну дії візи буде відмовлено в порушенні справи про продовження терміну дії візи.

Якщо термін подання заяви про продовження візи було відзначено і додаток не містить будь-яких формальних дефектів або дефекти форми.

Перебування іноземця на території Польщі вважається законним з дня подачі заяви до дати, на якій було прийнято рішення про продовження терміну дії візи.
Це положення не застосовується у разі призупинення розгляду про видачу іноземцю дозволу на тимчасове проживання на прохання однієї зі сторін.

Національна віза може бути продовжена один раз, і період перебування на підставі розширеної національної візи не може перевищувати строк, передбачений для національної візи, тобто .. Терміном на один рік.

Це положення не застосовується до іноземця, який перебуває в лікарні, чий стан здоров'я унеможливлює покинути територію Польської Республіки. Воєвода може призначити медичного експерта видати висновок про стан здоров'я іноземця, який не даэ можливості йому покинути територію Польської Республіки.

На продовження терміну дії національної візи або терміну перебування візи може подати заяву іноземець, який проживає на території Республіки , якщо він відповідає таким умовам:

виправдан важливою професійною або особистою зацікавленістю іноземця або по гуманітарним причинам, він не може покинути територію до закінчення терміну дії національної візи або до кінця дозволеного періоду перебування виданої візи, події, які є причиною подачі заяви на продовження візи, відбулися незалежно від волі іноземця і не були передбачуваними на дату подачі заявки на отримання візи, обставини справи не вказують, що мета перебування іноземця на території Польщі буде відрізнятися від заяви, немає ніяких обставин, через які відмовлено у видачі візи.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 20415 | Комментарии: Количество отзывов: 2
Рейтинг: Оценка по пятибальной 3.6 / Всего оценило людей: 5

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 2

Воеводская виза - польская национальная виза для работы воєводська віза Д07 D07 отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Скачати зразок анкети на воівудську візу до польщі можливо зараз - скачать образец анкеты на воеводскую польскую визу в Польше можно выше.
avatar
2 z282678
Дуже дякую за статтю, з приводу воєводи, тут можно замовляти? https://multi-viza.com.ua/viza-2/yak-otrimati-voyevodske-zaproshennya-v-polshhu/
avatar