Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Документация за рубеж

Отримання посвідки на проживання в Угорщині для українців

ПМЖ и ВНЖ в Венгрию для украинцев.

Угорщина є не тільки тією країною, яка надає масу можливостей для розвитку бізнесу, а й країною, яка може стати Вашим ідеальним місцем проживання. На відміну від більшості європейських країн, що пропонують отримати посвідку на проживання (далі ВНЖ) за умови придбання нерухомості на певну суму, або за умови інвестування в досить великих розмірах, Угорщина дає можливість отримання ВНЖ шляхом покупки державних облігацій, що робить дану програму однією з найбільш вигідних і привабливих.

ПМЖ и ВНЖ Венгрия

 

Переваги ВНЖ в Угорщині

 - Вільне пересування по території країн Шенгенської угоди

 - Можливість отримання освіти в Угорщині

 - Прекрасна перспектива для ведення бізнесу в Угорщині

 - Відсутні вимоги обов'язкового проживання в країні, знання мови і складання іспитів

 - Можливість отримання ВНЖ для всієї родини (чоловік / дружина + неповнолітні діти)

 Порядок і умови отримання ВНЖ
Фінансова компанія, яка отримала дозвіл від Комітету з економіки Парламенту Угорщини, випускає облігації, повністю підкріплені угорськими державними облігаціями. Особі, який побажав отримати посвідку на проживання в Угорщині, необхідно придбати пакет таких облігацій вартістю не менше 300 000 EUR. Облігації купуються терміном на 5 років. Після закінчення зазначеного терміну ця сума повертається інвестору в повному обсязі, без відсотків.

Сума інвестицій вноситься на депозитарний рахунок компанії, яка буде супроводжувати процес отримання посвідки на проживання. Переклад з депозитарного рахунку буде здійснено тільки тоді, коли інвестор отримає ВНЖ. Це гарантує інвестору, що в разі відмови угорськими державними органами у видачі ВНЖ, внесені ним кошти будуть повернуті за вирахуванням мінімальної комісії за обслуговування (близько 2 500 EUR).

Після проходження повної процедури і придбання пакета держ. облігацій, інвестору надається дозвіл на проживання терміном на 5 років. На час дії ВНЖ інвестору і його сім'ї необхідно мати угорський адреса реєстрації.
 
Через півроку інвестор має право подавати заявку на дозвіл в отриманні постійного місця проживання (ПМП). Для цього необхідно звернутися у відповідну службу Управління у справах імміграції та громадянства Угорщини або консульства Угорщини.
 
У тому випадку, якщо інвестор не подає заяву на отримання ПМЖ, його право на перебування на території Угорщини залишається в силі до закінчення терміну дії ВНЖ. Сума інвестицій в цьому випадку також буде повернута інвестору в повному обсязі.
 
Всі документи на отримання виду на проживання можуть бути подані через угорське посольство в Росії і Україні
 
Унікальність програми полягає в тому, що процес оформлення ВНЖ не вимагає складних процедур його оформлення і є досить швидким на відміну від інших можливих програм отримання такого статусу (інвестор може отримати ВНЖ строком дії на 5 років протягом місяця).
 
N.B.На адміністративні витрати необхідно внести близько 60 000 EUR. Дана сума повністю вноситься в якості передоплати і не повертається. Сума покриває витрати, пов'язані з супроводом процедури отримання ВНЖ в Угорщині для інвестора і членів його сім'ї, як то & ndash; державні мита, послуги юристів, нотаріусів, перекладачів і консультантів, включаючи перевірку походження коштів і так звану перевірку.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1878
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Отримання посвідки на проживання в Угорщині для українців отзывы відгуки

: