Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Документация за рубеж

Отримання посвідки на проживання в Бельгії ВНЖ и ПМЖ Бельгия для украинцев

Отримання посвідки на проживання в Бельгії ВНЖ и ПМЖ Бельгия для украинцев

Получить визу в Бельгию раньше можно было по адресу: вулиця Леонтовича, 4, Київ, Київська область, 01030 Телефон: 044 529 4141. 
По последним данным Посольство Бельгии по данному адресу было закрыто в Украине. Вы можете оформить визу в Бельгию Д - D класса через онлайн сервис http://www.belgiumvac-ua.com/ukraine/ - там же смотрите детальную информацию по консульским сборам.

ПМЖ ВНЖ Бельгия

Бельгія на відміну від більшості європейських держав надає іноземцям офіційну можливість постійного перебування в країні.
Отримання громадянства Бельгії відповідно до Бельгійським законодавством можливо після 3-х років проживання в країні.

Основні вимоги до заявників:
 
- відсутність минулого;
- матеріальна забезпеченість.
 
 Першим кроком до громадянства Бельгії є отримання посвідки на проживання в цій країні. Терміни оформлення посвідки на проживання складають від 8 до 12 місяців. Маючи вид на проживання, Ви маєте право на роботу або ведення власної справи, соціальний захист, медичне обслуговування, навчання дітей в школі, вільне переміщення в рамках Шенгенської зони, тобто всі права, якими володіють громадяни Бельгії за винятком виборчих.

 Існує неcколько варіантів отримання посвідки на проживання:

 - контракт з бельгійським роботодавцем;
 - відкриття власного бізнесу в Бельгії.
 
 Роботодавець надає місце роботи і заробітну плату. Після укладення контракту з ним Ви є співробітником компанії, виплачуєте податки. Через три роки проживання в Бельгії Ви маєте право подати документи на отримання громадянства.

 Іншим варіантом отримати посвідку на тимчасове проживання є відкриття власного бізнесу. Процедура відкриття власного бізнесу мало відрізняється від подібних процедур в інших країнах Євросоюзу, а саме & ndash; установа компанії (в Бельгії це відкрите акціонерне товариство), Бельгия сегодня 2016 отримання права на роботу в цій компанії (робоча карта) і, як результат - отримання посвідки на проживання на 1 рік.

 Дана компанія повинна легально працювати на території Бельгії, регулярно виплачуючи податки (згідно із законодавством Бельгії - не менше 30%). У цьому випадку через рік вид на проживання продовжується ще на 1 рік. Одним з найважливіших умов при відкритті компанії є для влади Бельгії створення нових робочих місць. В силу специфіки законодавства Бельгії таких робочих місць для резидентів (постійних жителів Бельгії або Євросоюзу) у Вашій компанії буде як мінімум 2 - бухгалтер і керівник.

 Імміграційна політика Королівства Бельгія за справжній день визначається політичним рішенням 1974 року народження, суть якого - закриття країни для іммігрантів, точніше для іммігрантів з країн, що не входять до Європейського співтовариства. Однак, дотримання всіх вказівок законодавства Бельгії багато наших співвітчизників отримали офіційні статуси на території Бельгії, живуть і працюють там.

 Можливість отримання громадянства Бельгії, тобто Бельгійського підданства, на підставі довгого (не менше 3-х років) легального проживання в країні та інтеграції їх у суспільство закріплена в Законі про Бельгійському Громадянство від 28 червня 1984 року (з урахуванням змін, внесених 1 березня 2010 року) і становить фактично процедуру натуралізації. П'ята глава цього закону так і має назву: & laquo; Отримання Бельгійського громадянства через натуралізацію & raquo ;. Слід зазначити, що натуралізація є милістю федеральної законодавчої гілки влади - Короля і Палати народних представників. Для отримання цієї милості необхідно відповідати певним умовам, щоб Ваше прохання про натуралізацію було задоволено.

 У статті 19 закону вказуються два основних умови:
 
 - вік не менше 18 років;
 - не менше трьох років постійно проживати в Бельгії і зберігати це положення в процесі всієї процедури натуралізації (для осіб, визнаних на території Бельгії біженцями або для осіб без громадянства цей термін складає 2 роки).
 
До знаходженню в Бельгії може бути прирівняне і знаходження за її межами, якщо прохач зможе довести, що в період перебування за кордоном він дійсно мав тісний зв'язок з Бельгією.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2226
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Отримання посвідки на проживання в Бельгії ВНЖ и ПМЖ Бельгия для украинцев отзывы відгуки

: