Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Документация за рубеж

Австрія ВНЖ і ПМЖ - робота Австрия оформить

Австрія ВНЖ і ПМЖ Австрия оформитьЧи видає Австрія ВНЖ і ПМЖ Австрия как оформить?

Імміграція в Австрію або як отримати ВНЖ і ПМЖ в Австрії з Росії, України, Казахстану, Молдови або Білорусі Вид на проживання в Австрії і підстави для отримання ВНЖ:

Завдяки посвідки на проживання в Австрії можна вільно пересуватися по країнах Західної Європи (Шенген, Ліхтенштейн, Швейцарія).

1. Бізнес-імміграція до Австрії Бізнесменам, які інвестують в особливий урядовий фонд суму в 8.000.000 євро, а також для тих, хто в змозі задовольнити критерії категорії "Key Manager" (головний менеджер або ключовий керуючий), Австрія дозволяє з незначними бюрократичними тяганиною стати резидентом країни. Австрія входить в зону Шенгену. Якщо у вас буде дозвіл на проживання в Австрії (ВНЖ), то ви зможете пересуватися по всіх країнах Шенгенської зони і для цього не потрібно буде відкривати візу.

ВНЖ в Австрії спочатку надається терміном на 1 рік, а після протягом 10-ти років можна продовжуватися без будь-яких проблем. Є таке поняття "ВНЖ для забезпечених іноземців" - це люди, які живуть на доходи від депозитів та інвестицій. Таким способом імміграції до Австрії можуть скористатися ті іноземці, яким пощастило заробити непогані гроші на безбідну старість. Досить купити нерухомість в Австрії і мати страховий поліс, який буде гарантувати повне покриття.

Крім цього, потрібно надати виписку з рахунку в австрійському чи іншому банку, який має всесвітнє визнання. Найменша сума грошей, яка зберігається на рахунку, розраховується з урахуванням членів сім'ї: на дорослого має бути як мінімум 85.000 євро, на дитину - 45.000 євро. Але врахуйте, що такий ВНЖ має квоти.


Портал Евроработа предлагает просмотреть раздел сайта - работа в Австрии для мужчин и женщин

Увага. Завжди правильно оцінюйте не тільки свої поточні можливості, але і вимоги які висуває країна. Нехтуючи цим, люди часто втрачають свої гроші і час, стикаються з неможливістю возз'єднання сім'ї або продовження статусу. В Європі залишилося не так багато країн, де можна досить просто і без відмов отримати ВНЖ як для себе, так і для всієї своєї родини.


Оскільки шенген - єдиний простір без внутрішніх кордонів, то в деяких ситуаціях, щоб оптимізувати свої витрати і ризики, краще оформляти ВНЖ в більш лояльних країнах Шенгену отримуючи таким чином можливість проживання в Європі. Якщо Ви шукайте саме це, зверніть увагу на Словаччину (продовження ВНЖ без проживання в країні; від початку оформлення до отримання карток ВНЖ - 2 місяці; одночасна подача документів всією сім'єю, нема відмов).

2. Робота в Австрії та Відні Як отримати дозвіл на роботу? Навіть попри те, що конкуренція на ринку праці Австрії досить висока, в країні працює кілька програм для фахівців з-за кордону: підписання контракту на роботу в призначеної організації або компанії; пост головного менеджера в компанії, яка була заснована в Австрії; найм для задоволення особливих громадських інтересів; робочі відрядження; сезонні роботи. Робочу візу видають на термін від півроку до року, після чого її необхідно продовжувати. Ті, хто відпрацював на благо держави 5 років, можуть отримати звільняє документ, що забезпечує їм ті ж трудові права, що і у громадян Австрії. На 1 рік видається первинний дозвіл на роботу, воно прив'язане до трудової діяльності в конкретній компанії. Після цього його можна продовжити на 2 роки і тільки тоді зможете змінити місце роботи. Після п'яти років роботи в Австрії буде виданий багаторічний ВНЖ, який також є дозволом на працю. Зверніть увагу, що на нашому проекті є безкоштовний розділ "Робота в Австрії - Вакансії", де щодня додаються вакансії з прямими контактами роботодавців. Робота Австрії 

3. Навчання і вищу освіту в Австрії Якщо ви здобули вищу державну освіту в Австрії, то маєте право на ВНЖ і безвізове відвідування країн Європейського Союзу, також у вас є право на роботу під час навчання, можете проходити стажування в європейських компаніях. Орієнтовна вартість навчання дорівнює 370 євро за семестр. Після закінчення у вас буде престижний диплом, ви зможете отримати роботу в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Після завершення навчання у вас буде гарантія отримання ВНЖ на 6 місяців.

4. Нерухомість в Австрії Купівля нерухомості в країні не дозволяє автоматично отримати права на постійне перебування в країні. Наявність у вас нерухомого об'єкту як гарантованого місця проживання - це одне з основних умов отримання ВНЖ (але оренда також буде підходящим варіантом). Є закон про те, що потрібно отримати дозвіл на будь-яку операцію з придбання нерухомості у місцевого керівництва. Будь-яка з операцій буде насправді розглянута індивідуально. Вид на проживання для рантьє (про який я писав вище в розділі "бізнес") надають квотовано, згідно виділяються щороку земель.

Квоти значно обмежені і вибираються практично відразу. Тому, якщо ви бажаєте отримати ВНЖ в Відні, необхідно встигнути швидко надати заявку. В іншому випадку будете чекати до наступного року. Зверніть увагу, на сайті є розділи, де можна підібрати нерухомість в Австрії або подивитися фото міст Австрії ПМЖ в Австрії: "Сімейним ПМЖ" можуть скористатися подружжя і діти громадян країни. А також іноземці, які вже проживають на території Австрії, за умови що дотримана одна з трьох вимог: тривалість спільного життя не менш 1 року і один з подружжя проживає в країні понад 4х років; спільне життя триває трохи менше 2х років, а один з подружжя постійно проживає в Австрії понад 3х років; якщо подружжя проживають разом не менш 5-ти років.

При отриманні постійного місця проживання в Австрії і статусу платника податків іноземець, який проживає на території країни, користується майже всіма правами за винятком права обирати і бути обраним в органи влади.

Громадянство Австрії: Володіючи дозволом на проживання, іноземець може подати заяву на отримання австрійського громадянства після 10 років проживання. Таке право може виникнути раніше, якщо були виконані деякі умови. Також може у виняткових випадках (наприклад, заслуги перед державою Австрії) громадянство надаватиметься незалежно від терміну проживання.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2267
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 0

Австрія ВНЖ і ПМЖ - робота Австрия оформить отзывы відгуки

:
avatar