Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Work & Visa Company отзывы Workandvisa.com.ua Киев Жилянская 59

Фирма и агентство Work & Visa Company отзывы Workandvisa.com.ua Киев Жилянская 59 офис 196.

Специализация Work and Visa Company: трудоустройство в Израиль, Польшу, Америку, Канаду, Чехию, оформление виз за границу.

Телефон ворк энд виза отзывы: +380971989228
+380939314751 отзывы о компании Work and Visa Company отзывы
+380507375741 +380975114196 +380637305102 +380950534866 отзывы о фирме Work & Visa +380960320023 +380635046534 +380950534933

Возможно тоже самое что и компания Randers Tour (возможно сотрудничество, агентские программы, единый владелец).

Детальное описание ворк энд виза отзывы:

«Work and Visa» - компанія з багаторічним досвідом, яка допоможе вам не тільки швидко і якісно оформити візу в будь-яку країну світу, а й отримати стабільну роботу за кордоном з найкращими умовами, де буде гідно оплачуватися ваша праця. Наша мета - надати громадянам України повну візову підтримку в усі країни Європи, Азії, США, Канаду і Англію з подальшим працевлаштуванням та перспективою тривалої співпраці. Співробітники компанії - це команда однодумців - професіоналів, багато з яких мають досвід роботи за кордоном в різних напрямках, що дозволяє вам отримати грамотну консультацію на особистому досвіді і підібрати ті варіанти, які підійдуть саме вам. Партнери «Work and Visa» - це тільки перевірені компанії і прямі роботодавці, як роботи яких ми впевнені. Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг по виїзду в іншу країну. 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ Головний напрям компанії W & V- це працевлаштування за кордоном з повною візовою підтримкою. У зв'язку з нестабільною ситуацією в Україні, багато громадян нашої країни шукають роботу за кордоном і завдяки компанії W & V успішно працевлаштовуються там. Наші фахівці з гарантією підбирають кандидатів легальну, добре оплачувану роботу в США, Канаді, Австралії, Англії, Польщі, Німеччині, Ізраїлі, Данії, Норвегії, Швеції, Іспанії та в інших країнах світу. На сайті компанії W & V Ви можете ознайомитися з вакантними місцями, з нашими акційними пропозиціями і послугами, які ми надаємо. Наші професіонали мають багаторічний досвід в оформленні робочих віз як для фахівців, так і для різноробочих в усіх напрямках. Звернувшись в компанію W & V, Ви гарантовано отримуєте не тільки повний пакет послуг з працевлаштування за кордоном, а й впевненість в завтрашньому дні.

 

 

 

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 3384 | Комментарии: Количество отзывов: 4
Рейтинг: Оценка по пятибальной 2.7 / Всего оценило людей: 3

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 4

Work & Visa Company отзывы Workandvisa.com.ua Киев Жилянская 59 отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Хочу ехать через них в Финляндию, кто оформлялся подскажите??!
avatar
0
2 Анонимно
Вроде очередной филиал рандерстур))
avatar
3 kyivstarkyivstar
Почему так мало отзывов?
avatar
4 tedfoxnika
заплатила деньги, сделали не правильно документы в Чехию, на звонки не отвечают, дают ложную информацию, хамят, Александр Гоман, директор, тоже редкое хамло, как бы уехал на три месяца, но он сидел в офисе, возможно прятался.... Денег скорее не верну, еще есть одна дама,зовут Ирина, на мои вопросы отвечала с неохотой, в конце диалога нахамила и отказалась делать ксерокопии документов, со словами -" А почему я вам должна что то делать" и швырнула документы, вот такие ребята в visa & work))) Офис у них в Сумах, Воскресенскаая 16, в Киеве офис может и есть, но я его не нашла, мне отказались сообщать где он, а то что было на сайте, скорее всего фальш))
avatar