Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Westwork Отзывы Вест Ворк Poland Group westwork.org.ua агентство работа в Польше

Компания Westwork Отзывы Poland Group westwork.org.ua агентство работа в Польше с выездом из Одессы - адрес - телефон - сайт отзывы.

Специализация фирмы West work Отзывы Вест Ворк - трудоустройство в Польшу - через офис в Одессе.

Адрес компании и агентства Вестворк отзывы - Украина - Одесса - улица Валентины Терешковой дом 15, старый адрес - работа в Польше Кировоград - улица - Ушакова 1А.

Телефоны компании и агентства по трудоустройству за границу и в Европу West Work отзывы: 0956554407 Водафон отзывы - 0961128725 Киевстар - 0637830212 Лайф.

Адрес сайта данной фирмы Вест Ворк - http://westwork.org.ua отзывы.

Детальное описание кадрового агентства WestWork - 

Легальна робота в Польщі (виключно на підставі контракту) Робочі візи 180/180 для виїзду в ЄС Реєстрація в візовий центри по всій Україні Повний консультування і підтримка для наших клієнтів по будь-яких питань, які стосуються повторного отримання візи, польської прописки, NIP, отримання посвідки на проживання в Польщі, а також інші питання пов'язані з перебування в ЄС.


Смотрите вакансии в Польше для украинцев и русскихПостановка в візовий центр Польщі Для тих, кому потрібно подати документи до візового центру: Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Київ, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Харків, Дніпропетровськ, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Чернівці, допомагаємо в постановці на чергу по регіонах. Вартість наших послуг, залежить від регіону. Всі кандидати, хто подається на робочу візу класу D, ставляться виключно на дану категорію візи! Інформацію про категорії, на яку Ви поставлені, можна буде уточнити, зателефонувавши з візовим центром, після здійснення постановки з нашого боку! * У реєстраційній формі, яка приходить з візового центру, не пишеться категорія візи на яку Ви поставлені, також вона не показується на офіційному сайті візового центру в формі «Перевірити запис на подачу документів», потрібно тільки дзвонити. Переконливе прохання для регіонів західної України, Харкова і Дніпропетровська - спочатку ставте себе в візовий центр, а тільки потім домовляйтеся з приводу дозволу на роботу! До нас дуже часто звертаються люди, хто має дозвіл на роботу на руках і просять їх поставити в візовий центр на стічні дати. Термінових дат не буває, це все казки для необізнаних! Бувають відмовні дати, коли заявник знімає себе з реєстрації і дата з'являється в системі. Але це буває вкрай рідко. Тому розраховуйте на дійсні дати, а не на уявні.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2190 | Комментарии: Количество отзывов: 1
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 1

Westwork Отзывы Вест Ворк Poland Group westwork.org.ua агентство работа в Польше отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Подскажите стоит ли доверять данной фирме, сейчас я смотрю уже офис в Одессе держат.
avatar