Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Кадровое Агентство АМ Лингвиста отзывы eurowork.com.ua Ровно Рівне вакансии

Кадровое Агентство АМ Лингвиста отзывы eurowork.com.ua Ровно Рівне вакансии телефон адрес сайт.

Специализация компании и кадрового агентства Лингвиста отзывы AM LINGWISTA - работа в Польше через офис в Ровно, work and Travel в Ровно, оформление рабочих виз в Польшу через Ровно.

Адрес фирмы АМ Лингвиста отзывы AM Лінгвіста - Украина - город Ровно, ул. Кн. Ольги, 5

Телефон агентства по трудоустройству в Польше в Ровно Лингвиста отзывы - +38 (093) 951 22 27 - +38 (050) 371 98 00 - +38 (067) 363 22 45 

Сайт агентства и фирмы АМ Лингвиста г. Ровно  - eurowork.com.ua отзывы.

Директор АМ Лингвисты - Філікс Людмила Іванівна - Филикс Людмила Ивановна

Лицензия кадрового агентства AM LINGWISTA - АБ № 585075


Портал Евроработа помогает найти - работу в Польше для украинцев


Детальное описание фирмы Лінгвіста в Рівному відгуки:

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ Ми допоможемо вам в оформленні всіх необхідних документів Для українців робота за кордоном Рівне в останні кілька років стала дуже популярним варіантом поліпшення матеріального стану та якості життя в цілому. Для чоловіків і жінок в нашій країні в умовах нестабільності в економічній і політичній сфері можливість гідного заробітку за межами рідної країни стає все більш привабливим. При пошуку вакансій за кордоном за контрактом важливо вибрати надійне кадрове агентство в Рівне. Від того, наскільки серйозно ви підійдете до питання співпраці з агентством, залежить успішність в підборі вакансії і подальшому працевлаштуванні. Зверніть увагу, що тільки завдяки підтримці професіоналів, можна розібратися в усіх нюансах оформлення документів і працевлаштування за кордоном. АМ Лінгвіста рекомендує звертати особливу увагу на кожну деталь, і перш ніж підписати договір і оплатити послуги, переконатися в легальності та надійності обраної компанії. Для українців, які шукають легальну роботу за кордоном без знання мови, особливо важливо вибрати чесного посередника для зв'язку з роботодавцем. Це і буде гарантією відповідності реальних умов праці та проживання заздалегідь обумовленим. Як для студентів, і для старших чоловіків і дівчат, важливо мати тверду впевненість в тому, що всі умови будуть виконані. Щоб знайти гідну вакансію за кордоном кандидатам без досвіду роботи або фахівцям, необхідно врахувати вимоги роботодавця і особливості передбачених виконуваних робіт у Рівному. Рекомендуємо врахувати стан вашого здоров'я і рівень фізичної підготовки. Умови роботи можуть мати різну специфіку: це і температура в приміщенні, і робота з певними речовинами і матеріалами, стояче або сидяче положення працівника під час виконання робіт, тривалість робочого дня. Для успішного працевлаштування за кордоном без знання мови або со знанием английского необхідно уважно вивчити особливості країни, куди ви збираєтеся відправитися. Знання культури, звичаїв і законів стане необхідним для перебування в незнайомому суспільстві. Попередньо перед виїздом знайдіть максимум корисної інформації. Так Вам буде простіше адаптуватися і ввійти в новий робочий ритм. Легальні вакансії за кордоном за контрактом Рівне, як в європейські країни, так і далеке зарубіжжя - це Ваш шанс стати багатим і успішним. Вирішуйте, що підходить Вам більше - скаржитися на безробіття або маленьку зарплату, або йти вперед, розвиватися і заробляти гідно за кордоном. Якщо другий варіант Вам до душі - звертайтеся в АМ Лінгвіста.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 7003 | Комментарии: Количество отзывов: 13
Рейтинг: Оценка по пятибальной 2.1 / Всего оценило людей: 35

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 13

Кадровое Агентство АМ Лингвиста отзывы eurowork.com.ua Ровно Рівне вакансии отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Подскажите относительно качества работы данного агентства? стоит ли доверять им свои деньги?
avatar
0
2 Анонимно
Знакомый ездил через сию фирму - обещали одно, дали другое. При это в оформлении много мелких косяков
avatar
3 АМ_Лингвиста
Хорошая фирма, документы на визу сделали даже быстрее, чем обещали. Все открыл по ним без проблем.
avatar
4 rabota2175
Мне понравилось с ними сотрудничать.
avatar
5 rabota2175
я ездил вместе с девушкай на работу ...работали на складе .нет претензий.но работать нада многа . аплата нармальная ведь у меня нет абразования . но так все харашо. наверное на зиму поедем снова.
avatar
6 jekaborus
Просто жах! Їхав через Лінгвісту в Чехію на роботу, взяли за все разом 470 євро, це з дорогою і обіцяною легалізацією, Обіцяли разову легалізацію, що входить в суму 12 годин по 90 крон і безкоштовне житло, завезли нас чотирьох хлопців на місце нас зустрів куратор в хостелі і пояснив, що за житло 4000 корон в місяць за легалізацію 1400 в місяць 12 годин робочих немає, а є 10 - 8, до роботи їхати півтори години з 3ма пересадками. Я передзвонив в лінгвісту вони дали мені номер Жені сказали всі питання вирішувати з ним так як це їх посередник, він запропонував мені почекати 3-4 дні в Чехії і він знайде нам іншу роботу всі хлопці зразу поїхали в Польщу, мене, вигнали з обитовні 3-4 дні мені подітися не було де, я знайшов в інтернеті роботу на будівництві мене приїхали і забрали прямо з хостела, я місяць писав лінгвісті щоб повернули хоч половну грошей вони не відписували або все спирали на Женю, потім Женя мені пообіцяв під новий рік зробити Чеську робочу картку на 2 роки, зараз Женя позазоною, компанія жахливва не відписували і не брали трубки, я перший раз був за кордоном це було жахливо, кого цікавить скину переписку з лінгвістою і Женьою  https://vk.com/jeka__kto__tam мій вк
avatar
7 jekaborus
Мені зателефонували з Лінгвісти і ми вирішили проблему.
avatar
8 robots1598
Спасибо что помогли в трудной ситуации. нас кинули, а вы нам помогли, да и еще бесплатно трудоустроили. Очень вам благодарны. Менеджеры всегда были на связи.
avatar
9 nata___93
Хороші вакансії та ввічливі менеджери. Робота нелегка, але працювати можна, якщо хотіти. Дякую, дійсно вдячна фірмі.
avatar
10 Анонимно
Супер!
avatar
11 robots1598
Сотрудничество в принципе удалось. Все былохорошо до поры до времени. Но потом было мало часов у работодателя и пришлось
переводится на другую работу. но перевели ы все тепер ок
avatar
12 ns14dexter88ss
Користувався послугами даної компанії, зауважень немає. Повністю виконали свої обіцянки. З документами допомогли, роботу знайшли.
avatar
13 olexandrvov
Здравствуйте. Начнём с того, что я заключил договор с АМ Лингвист, всё оплатил в сроки. Мне прислали документы по почте, как оказалось, они уже были на день просроченны мне сказали чтобы я бегом мчался в визовый центр делал себе визу. Так как дата подачи визы была просрочена, мне сделали визу на 75 дней вместо 90.
=====
Но это ещё не всё. Я ехал устраиваться на склады. Парень по телефону от АМ Лингвист говорил что там очень нужны люди, срочно, срочно. Когда я приехал в Чехию и меня повели заключать договор, сказали что на самом деле никаких бананов на том складе нет, и работы тоже. "Но! Зато есть Макдональц! Хотите или нет?" я выкинул деньги, я приехал, куда мне деваться-то.
Поселили на окраене Праги, 1,5 часа дороги автобусом и метро.
12 часов 6 дней в неделю, бегать по кухне как кролик энержайзер. За 12 часов есть один перерыв в пол часа, который не оплачивается.
Я изначально ехал на спокойную монотонную работу, а попал в ад где нужно всё время спешить, всё пишит, свистит, орут. Ты не имеешь права просто отойти и перевести дыхание. Ты всегда должен спешить!
Чехи очень большого мнения об украинцах. Кухня делится на 2 части: фритюр и гриль. В пиковые дни, на грилю стоят 3-4 человека, общаются, что-то обсуждают, тогда когда я на фритюре стою один и у меня из задницы и ушей идёт огонь, а из-зо рта матюки.
На такой работе такой медлительный человек как я, может спокойно сойти с ума.
У меня был период, когда я просыпаясь видел, у себя возле кровати подносы и начинал их слаживать на кровати. Поверьте, это не смешно.
=====
Создалась ситуация когда я не успеваю делать всё, я не получаю от работы самоудовлетворения и чехи не довольны моей скоростью работы. Виноват ли в этом я? Вообще-то нет. Я же на склады ехал. В Макдональц, я бы никогда в жизни сам не поехал.
Тут нужно говорить спасибо АМ Лингвист.
Когда, я попросил их перевести меня на другую роботу мне сказали, новые документы делать долго и что мне настоятельно рекомендуют дороботать до конца.
Ну я и дороботал.
=====
А теперь об этой фигне я хочу предупредить остальных.
avatar