Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

БВС работа отзывы за рубежом BVS rabota net отзывы агентство сайт адрес телефон

Кадровое агентство БВС Работа отзывы BVS rabota net читайте ниже, под картой фирмы и КА бвс работы.

Директором данного агентства является - Беленец Виталий Сергеевич.

Лицензия фирмы по трудоустройству за рубеж BVS и в США - серия и номер - АВ 585203 - срок действия не ограниченный .

Год основания фирмы bvsrabota - 2010 (по данным из других источников, 2012 год - возраст сайта 4 года).

Адрес компании бвсработа - Украина Киев улица Ванды Василевской 16, офис компании BVS - номер 2

Сайт компании: http://bvs-rabota.net/

Электронный ящик или email - off@bvs.ua

Офис партнеров БВС работы по Украине:

Украина Бвс отзывы город Умань, улица Ленина 20 офис под номером 19 контактные номера 0955873800 - 0677524943 - 0632035648 

Украина bvsrabota отзывы город Ровно, улица Гагарина 39 офис под номером 12 - номера для связи 0937401211 - 0995441940 - 0983604898

Украина бвсработа отзыв город Одесса, улица Вячеслава Чорновола, 4 ( это угол улицы Большой Арнаутской) офис под номером 10 - 

контакты в Одессе - 0972696007 - 0932694007

bvsработа город Дунаивцы, улица Шевченко 59а - можно связаться по контактному номеру 0981723700

bvs-rabota отзывы город Запорожье, проспект Ленина 39, офис номер 6 - телефоны - 0980931000 - 0638055558

Офис bvs-работы відгуки город Винница улица Артынова, дом под номером 46 офис 12 - номера -  0969083776 - 0935992472 - 0505134684

Офис в Николаеве bvs праця відгуки  город Николаев, улица Садовая дом 1, офис 310А  - 0632832309 - 0683898283

Офис в Полтаве bvs робота компании відгуки город Полтава, улица Фрунзе 146 а, офис № 312 - 0633895106 - 0958404919 

Детальное описание фирмы:

На нашому сайті ви зможете дізнатися необхідну інформацію щодо нашої роботи, ми дуже сподіваємося, що вона буде корисна вам і наша праця буде оцінена вами по достоїнству. Після того, як ми почали надавати послуги франчайзингу, у нас відкрилися представництва в Європі і Америці, і, внаслідок цього, з'явилося ще більше вакансій і цікавих програм. Фінляндія, Польща, США, Канада, Німеччина, Австрія, Росія - це далеко не повний список тих країн, які дають нам заявки на персонал. У всі країни, з якими ми співпрацюємо, ми допомагаємо відкривати необхідні візи, дозволи, поліси і страховки. Візові послуги агентства: Візи до Польщі; Шенгенські візи (Чехія, Німеччина, Австрія, Іспанія); Видача туристичних віз (терміном на 30 днів); Допомога при оформленні віз до Великої Британії; Оформлення гостьових віз в США; Консультування та супровід при створенні юридичних фірм в Литві і Польщі. Наші вакансії: Польща: робота на виробництві меблів, на будівельних об'єктах, на складах, фабриках і теплицях для різноробочих; робота токарів, інженерів, зварників, сантехніків для робітників з кваліфікаційним рівнем. Росія: вакансії для непрофільних робочих по всій країні; робота на будівництві в Санкт-Петербурзі і Москві, персонал з обслуговування в готельному і ресторанному бізнесі у Владивостоці. Країни Європи і США: вакансії для фахівців і різноробочих майже у всіх країнах ЄС, сезонні роботи зі збору ягід в Фінляндії.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 7459 | Комментарии: Количество отзывов: 13
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.6 / Всего оценило людей: 60

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 13

БВС работа отзывы за рубежом BVS rabota net отзывы агентство сайт адрес телефон отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Думал обратиться в данную контору, но столько негатива начитался на заробитчанах .... Мало верится что устраивают реально на работу за границу....
avatar
0
2 Анонимно
Фірма бере гроші, але довгоочікуваного працевлаштування я очікував півроку краще вже б на Ізраїль витратився
avatar
0
3 Анонимно
Собачьня беруть гроши и не роблять ничого зовсим!
avatar
0
4 Анонимно
Кинули родственника на деньги и не хотят возвращать, спрашивается почему органы не заинтересованы закрывать такие чудо фирмы???!
avatar
5 Bvsinchina
Фирма хорошая, сам обращался. Ехал на работу в Израиль через них. Негативные отзывы - полная лажа, даже не верю в эту чепуху
avatar
0
6 Анонимно
Ахахах классно вы пишите про себя хорошие отзывы))) молодцы, ваш ник Bvsinchina это не паливо ребятки!
avatar
0
7 Анонимно
Враження дійсно жахливе, про цю фірму ходять не просто так погані відгуки! Ви, коли будете оформляти документи просто дуже уважно читайте наданий від контори договір і не ведіться на казки.
В цілому курки ще ті, це я про менеджерів, які там працюють і співробітників. Дана фірма це повний лохотрон і чистої води шахрайство, на додачу вони ще й хамлять з погрозами. Постійно намагаються прикриватися директором, а цього чудо персонажа ніколи немає на місці, напевно відпочиває в теплих краях. Ховається, щоб не повертати гроші. Петушара.

Обходьте стороною!
avatar
0
8 Анонимно
Звертався до цієї фірми через офіс, який знаходиться в Чернігові, у мене був привід на оформлення національної візи. Відгук про їх супер в ковичках діяльності виключно жахливий.

У Чернігові з співробітників є Микола і менеджер дівчина здається звуть її Юля.
Як кваліфікований персонал самі вони толком і не знають нічого щодо оформлення робочого запрошення, нібито їм і не треба, тому що це все вирішується в головному офісі в Києві. Коли я задав питання Юлі - менеджеру: питання було до ней..а дане запрошення відкривається і там підтвердять, що я за ним зможу їхати на роботу? Вона мені відповіла - по ідеї повинні))

Вдумайтеся, компетентність менеджера з відповіддю "по ідеї"!
Я ризикнув і віддав за запрошення 1500 грн, коли перетинав кордон по ньому відмовили. Посилаючись на пункт в законі неправдиві або фальшиві документи / надані дані ... По суті з БВС, коли починаєш оформлення ти просто підписуєш з ними інформаційний договір, тобто відповідальності з них 0, а сосікатель потрапляє на немаленькі гроші і залишається в кінцевому результаті без візи.

Якщо ви не вірите і думаєте, що я спеціально пишу негатив звертайтеся, я все розповім, я реальний користувач і відповідаю за свої слова, ви можете написати ваші запитання до мене на пошту zinchenko_vadim@list.ru . І грошей витрачених на оформлення вони не повертають !!!
avatar
9 traveltogether8
Працював з компанією і сказати, що то кидалово не можу. Оплатив за польську візу, перший раз отримав відмову подавався другий раз і візу відкрили.Хотів щоб вони мене відправили на роботу в Німеччину, але дуже довго шукали вакансію тому поїхав на свою в Польщу. Протягом цього часу пропонували вакансії, але вони мені не підходили, зарплата дуже мала була. Коли приїхав захотів, щоб повернули гроші і на моє здивування навіть нічого не сказали, а просто сказали що через місяць приїхати забрати гроші змушу. Гроші повернули в повному розмірі 400 доларів. І тепер буду ще раз робити візу через них, з другом своїм.
avatar
10 tankacount236
Мне позвонили сотрудники компании и предложили бесплатную вакансию в Литву дальнобойщиком. Из-за того что я только недавно получил права на С+Е был неуверен пройду ли я тест от работодателя. Я приехал в Киев, и быстро сдал тест. На самом деле там не сложно. После мне подготовили все документы для выезда за счет работодателя. Сейчас я уже прошел стажировку бесплатно, меня обучили и я получил код 95. Теперь начинаю выполнять первые заказы по работе. Условия отличные, жилье бесплатное, изначально давали даже питание бесплатно. У меня контракт на 2 года, пока все нравится. Реально потратился только на дорогу в Литву и на тест в Киеве, все остальное мне оплатили и сделали все международные документы. За проделанную работу спасибо фирме.
avatar
11 iranovikova1899
Еще в 2017 году ездила через эту фирму в Израиль, Все прошло хорошо. Получила более чем детальную консультацию касательно всех возможных рисков пересечения границы, расходов и тд. Пришлось потратиться около 40тыс гривен, чтобы попасть туда. Но оно того стоило. В первый же месяц отбыла все расходы и осталась довольна работок, тк она не сложная и давали много рабочих часов.
avatar
12 nettkatze86
Працювала у Іспанії один сезон на збиранні апельсинів. Знайшла цю працю та оформила всі необхідні документи через агентство БВС. У відмінності від багатьох подібних фірм на ринку праці - БВС відносяться до кожного клієнта з повагою, розумінням, індивідуально. Одразу видно, що мають багатий досвід у подібних справах та оформлюють всі необхідні папери дуже професійно. Претензій щодо роботи агентства не маю, все було нормально. Представники роботодавця зустріли на місці праці, забезпечили житлом, оформили реєстрацію. Платили повністю ту суму грошей, яку обіцяли спочатку та яка була прописана у трудовому договорі. Скоро знову поїду. Якщо когось цікавлять подробиці пишіть на - dovidchuk_1971@i.ua
avatar
13 e_kalmykova
Решили с братом открыть себе визу при помощи BVS. Заключили договор, внесли оплату на счет, но через неделю у нас резко поменялись обстоятельства, и мы поняли что виза нам уже не нужна. Созвонились с ребятами, объяснили что такие дела, попросили вернуть деньги. Нас попросили выслать заявление о возврате, мы сделали все как нас просили. Буквально через день (а не через 14, как нам обещали) нам вернули все до копейки. Ответственная фирма, всем рекомендую!
avatar