Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Агентство isabiznes работа в Израиле отзывы isabiznes.com сайт телефон адрес

Агентство isabiznes работа в Израиле отзывы isabiznes.com сайт телефонФирма - Агентство isabiznes отзывы по сайту isabiznes.com читайте ниже под карточкой.

Специализация isabiznes - трудоустройство в Израиль и ВНЖ, открытие бизнеса в Израиле, лечение в Израиле, аренда квартир и помещений, оформление рабочих виз (для граждан ЕС).

Телефон компании исабизнес трудоустройство в Израиле - (израильский номер офиса - +972585582016) - украинские номера телефонов фирмы - +380947101933 +380947104276

Сайт компании isabiznes отзывы - www.isabiznes.com/ - сайт 972585582016.com

Электронный ящик или email фирмы isa biznes com - israel@972585582016.com

Детальное описание компании isa bisness Израиль:

Висока зарплата Зарплата в ІЗРАЇЛІ навіть іноземного робітника набагато вище, ніж в інших країнах і розраховується по годинах. Іноземний робітник отримує 8 доларів на годину, що не менше 80 доларів в день. Російська мова Без візи туріз Дуже багато громадян Ізраїлю говорять і розуміють російську мову, так самі є вихідцями з Росії і України, а також є російські магазини і клуби. Для громадян України Молдови та Росії в Ізраїль віза не потрібна, єдине що потрібно - це іменне запрошення, яке Ви зможете отримати у нас безкоштовно перед вильотом до Ізраїлю. ІЗРАЇЛЬ - дуже красива країна, в якій багато історичних місць, є три моря, як правило у вихідні дні можна провести на морі або в подорожі. Клімат Робоча віза Релігія Знайомство Одним з головних подій останніх років стало фінансове ослаблення багатьох країн світу. Напевно Ви вже на власному прикладі відчули це. Єдиною віддушиною для утримання стабільного фінансового стану своєї сім'ї є - РОБОТА ЗА КОРДОНОМ! ІЗРАЇЛЬ - це одна з небагатьох країн світу, якій вдалося зберегти свою економіку від кризи. В Ізраїлі дуже м'який, теплий клімат, середня річна температура +28 градусів. Літо в Ізраїлі починається з 30 березня і триває до 19 ноября.Осень з 20 листопада до 28 лютого, потім весна до 30 березня і знову літо, а зима буває дуже рідко і сніг випадає тільки на горі Хермаон Сьогодні є можливість отримання довгострокової робочої візи в Ізраїлі з прав отримання медичної страховки і навіть відкриття собственого бізнесу. Ця програма наиболие популярно так як відрізняється від громадянства лиш тим що не дає права голосувати і отримувати сощеальную допомогу від держави Державна Релігія в Ізраїлі еудаізм. Саме тому в Ізраїлі вихідний день є субота, а неділя - першим робочим днем Як показує практика, більшість робочих, які прилітають до Ізраїлю на заробітки зустрічають своїх половинок і отримують посвідку на проживання в Ізраїлі Ваш вік повинен бути не менше 20 років і не старше 45 років якщо ви не були замужем йди одружені або перебуваєте в розлученні ми рекомендуємо вам мати документ з замовлення про вашому статусe .Не намагайтеся летіти до Ізраїлю на роботу самостійно ваші шанси дорівнюють нулю. Вимога і рекомендації для робітників Якщо ви вирішили прилетіти до Ізраїлю на роботу вам необхідно відправити палю прохання в Формі на сайті. Ви повинні вже мати при собі за гран паспорт України. У вас не повинно бути не будь татуювань на відкритих частинах тіла .Ви повинні будите подати довідку про несудимість в країні проживання

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1977 | Комментарии: Количество отзывов: 1
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 1

Агентство isabiznes работа в Израиле отзывы isabiznes.com сайт телефон адрес отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Обещают оформить украинцев и русских по рабочей визе Б1... это не правда, б1 не открывают, кому интересно можно поехать по статусу временного жителя, вот ребята занимаются.
avatar