Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Агентство InterWork отзывы интерворк Чернигов interwork.com.ua сайт адрес телефон интервок

Фирма и кадровое агентство по трудоустройству за рубеж InterWork отзывы интерворк интервок Чернигов Киев можно почитать ниже.

Спеціалізація: працевлаштування за кордон - оформление виз, образование в Польше, эмиграция за рубеж. 

Рік заснування до: 2015

Возможно работает на компанию БВС работа - скайп bvs.chernigiv

Ліцензія: 39894787

Директор: Михайлов Микола Андрійович

Адреса: Україна - Чернігів,  проспект. Миру, 49 а, офіс 402/2 (Чернигов, клиентов ищут в Киеве и по всей Украине).

Телефони: +380930110437, +380984015250, +380996684771

Также есть офисы компании Interwork отзывы в Киеве и в Житомире (Киев - улица Голосеевская 7, корпус номер 1, 9 этаж , 13 офис - +380731567005 - +380689633285 - +380506910559), а также фирма interwork в Житомире - улица Гоголевская 4, 3 этаж , номер 307 офис

Email или электронная почта: info@interwork.com.ua

Web сайты компании интерворк: https://vk.com/rabotazakordonom - http://interwork.com.ua

Дательное описание:

InterWork - перевірений часом агентство роботи за кордоном, що надає широкий спектр послуг, що мають відношення до працевлаштування за кордоном. Ми допомагаємо оформити Шенгенську візу, зареєструвати Карту Поляка, отримати в Польщі освіту, влаштуватися на роботу за франшизою, і це далеко не повний перелік наших послуг. Працюючи в країнах Євросоюзу, кожен українець може в повній мірі реалізувати себе як фахівця, поправити матеріальне становище - своє і своєї сім'ї, вступити в престижний вищий навчальний заклад або отримати посвідку на проживання в країні своєї мрії. Працевлаштування за кордоном - це новий рівень життя, гідна заробітна плата, подорожі, безкоштовне вивчення іноземної мови в середовищі її носіїв. Вакансії, які ми пропонуємо нашим клієнтам, актуальні і унікальні. Ми не користуємося послугами посередників, тому Ви позбавлені додаткових ризиків і не будете переплачувати. Робота за кордоном без знання мови включає в себе широкий спектр пропозицій. За кордоном чекають різноробочих і будівельників, зварювальників та токарів, швачок і збирачів ягід, операторів і водіїв. Всій Європі відомо, як працьовиті і старанні українці, тому роботодавці з різних країн охоче приймають до себе наших громадян. А завдання InterWork - допомогти кожному кандидату знайти для себе оптимальний варіант. Захист Завдяки ІнтерВорк, легально виїхати за кордон на роботу в Німеччину, Фінляндію, Бельгію та інші країни Євросоюзу стало просто і безпечно. Ми надаємо кожному нашому клієнту юридичний захист під час перебування за кордоном на території держави-роботодавця; надаємо консультаційну підтримку з усіх питань. Від моменту подачі заявки до надання послуги наші співробітники гарантують Вам повну безпеку, згідно з нормами Адміністративного кодексу. У разі невиконання нами договірних зобов'язань, ми повернемо Вам витрачену суму в стовідсотковому розмірі. Швидко поправити матеріальне становище або зібрати необхідну суму може допомогти робота за кордоном. Терміново підшукати вакансію можна або в нашому каталозі, або по телефону, разом з нашими менеджерами, які завжди в курсі найсвіжіших оновлень. InterWork - це прозора співпраця, оформлення необхідного пакету документів комплексно і за адекватну вартість, це якість і безпеку. І безліч позитивних відгуків наших клієнтів - наочне тому підтвердження.

 

 

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 1902 | Комментарии: Количество отзывов: 1
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.5 / Всего оценило людей: 2

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 1

Агентство InterWork отзывы интерворк Чернигов interwork.com.ua сайт адрес телефон интервок отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
На многих форумах данная компания имеет негативные отзывы, я нашел вакансии на olx ... думал уже идти в офис...
avatar