Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Укрперсонал Плюс Отзывы ukrpersonal.com Ukrpersonal Plus отзывы работа ОАЭ Киев

Агентство Укрперсонал Плюс отзывы ukrpersonal.com Ukrpersonal Plus работа ОАЭ Киев адрес телефон сайт - компании - фирмы.

Специальность фирмы Укрперсонал плюс отзывы - трудоустройство в ОАЭ и Катар из Киева.

Укр персонал отзывы лицензия отсутствует.

Адрес компании Укр персонал плюс отзывы - Киев, бул. Дружбы народов 25, офис 30.

Телефон фирмы Ukr personal - 067 236 36 60 - отзывы - 044 360 43 19 - 0673788762 - 0939001814

Сайт компании Укр персонал вакансии - http://ukrpersonal.com/ - https://vk.com/ukrpersonal

Директор компании (возможный) - Полищук Татьяна


Портал Евроработа предлагает ознакомиться с новыми вакансиями за границей и перейти в раздел - работа в Польше с выездом из Киева


Детальное описание фирмы Укрперсонал Плюс - работа в Катаре и в ОАЭ:

Компанія "Укрперсонал Плюс" надає клієнтам професійні послуги з працевлаштування за кордоном. Компанія працює на ринку України з 2007 року. З 2010 року тісно співпрацює з фахівцями з працевлаштування в ОАЕ і Катаре.На даний момент компанія "Укрперсонал Плюс" має широкі активами і має найповнішу і достовірну базу вакансій з працевлаштування в п'ятизіркових готелях, елітних ресторанах і брендових бутіках ОАЕ і Катару. Щомісяця ми проводимо кілька професійних співбесід з претендентами роботи за кордоном і представниками компаній Катару і Еміратів. Більш детально ви можете познайомитися з роботодавцями та їх діяльністю у відповідному розділі сайту Вакансії. Ознайомитися зі списком компаній, для яких були організовані набори, можна в розділі Минулі інтерв'ю. "Укрперсонал Плюс" організовує особисті інтерв'ю в Києві. Також є можливість взяти участь в інтерв'ю по скайпу або телефону дистанційно. З розкладом майбутніх заходів у сфері працевлаштування ви можете ознайомитися на сайті в розділі Інтерв'ю. Тут же в розділі "Вакансії" є повна інформація про те, які фахівці потрібні для роботи в ОАЕ і Катарі. Працевлаштування за кордоном: грамотна підтримка Пошук роботи в ОАЕ і Катарі за підтримки "Укрперсонал Плюс" - гарант того, що ви зможете отримати вигідну пропозицію про працевлаштування в самих різних сферах бізнесу, які сьогодні активно розвиваються в країнах, з якими ми працюємо. В основному наша компанія бере на себе обов'язки по підбору персоналу для роботи в ресторанних комплексах, парках розваг, готелях, бутіках і ін. Багато компаній ОАЕ і Катару готові повністю покрити витрати іноземних співробітників на оформлення візи і медичної страховки, авіа переліт в країну, харчування , проживання. Також в країнах ви зможете пройти курси підвищення кваліфікації, укласти контракт на роботу, мати можливість раз на рік відвідувати батьківщину (переліт додому і назад також оплачується роботодавцем). Робота в Дубаї (ОАЕ): особливості та вимоги Для влаштування на роботу в Дубаї, а також отримання посади в інших містах ОАЕ і Катару необхідний: англійська на середньому рівні; відповідний досвід роботи; презентабельна зовнішність. Вік працівників може становити від 18 до 32 років. Робота за кордоном: перспективи для вас.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 834 | Комментарии: Количество отзывов: 1
Рейтинг: Оценка по пятибальной 0.0 / Всего оценило людей: 0

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 1

Укрперсонал Плюс Отзывы ukrpersonal.com Ukrpersonal Plus отзывы работа ОАЭ Киев отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Кто устраивался на работу в ОАЭ через данную фирму?
avatar