Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Компания icg world отзывы www.icgworld.in.ua работа в Польше Херсон Киев

Компания icg world отзывы www.icgworld.in.ua работа в Польше Херсон КиевКомпания icg world отзывы www.icgworld.in.ua работа в Польше Херсон Киев - агентство телефон, адрес, сайт.

Спеціалізація компании и кадрового агентства icg world отзывы : Працевлаштування в Польщі Херсон Киев

Адреса фирмы и компании по трудоустройству за рубежом icgworld отзывы: Krakow, Польща. Polska, 31-111, Kraków, al. Krasińskiego 15

ICG World в Херсон отзывы - адрес - улица Белинского 15 офис 4

ICG-World компания в Киеве - проспект Победы 20 отзывы.

Телефон агентства ИЦГ волд отзывы: +48514613136 - +48794558276 

Менеджер компании - указано на ОЛХ - Максим - +38 093 344 97 43 отзывы

+380633323841 - +380661295402 отзывы - +380983938611 - icgworld.ua@gmail.com - Херсонский офис кадрового агентства.

+380977905729 - +380667793183 отзывы - +380688269605 - icgworldkiev@gmail.com - Киевский офис компании АЙЦГ волд

Email компании ИЦГВОЛД отзывы: ICG_WORLD@onet.pl

Web сайт агентства и фирмы ИЦГВОРЛД: http://www.icgworld.in.ua/ отзывы www.icgworld.in.ua/

Детальное описание этапов работы и трудоустройства

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО Все почнеться одразу з консультації Надаємо комплексну допомогу в оформленні візи (включає в себе: заповнення візових анкет, оформлення страховки, запис у візовий центр) Укладаємо договір (надаємо клієнту нашу ліцензію і всі супутні документи) Допомагаємо підібрати вакансію (ще перед виїздом з Україна ви будете знати: де ви будете працювати, скільки будете отримувати і т.д) Видаємо Польську сім карту (для зв'язку з нашими представниками на території Польщі) Після прибуття в Польщу Вас зустрічає наш представник, відвозить на місце роботи, житла (у нас є ціла мережа офісів по всій Польщі) надаємо робоче місце і житло Другу вакансію надаємо безкоштовно (за умови адекватних причин за якими клієнт не може або не хоче продовжувати працювати на колишньому місці) надаємо подалі підтримку протягом усього періоду роботи (при бажанні клієнта допомагаємо в продовження робочої візи, робочого контракту, отримання ВНЖ, навчанні в Польщі, відкриття фірми на території Польщі)

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 2292 | Комментарии: Количество отзывов: 7
Рейтинг: Оценка по пятибальной 4.4 / Всего оценило людей: 14

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 7

Компания icg world отзывы www.icgworld.in.ua работа в Польше Херсон Киев отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Кто пользовался услугами данной компании? Можно ли доверять ?
avatar
2 Анонимно
Гучні слова і більше нічого. IP адреса тут відстежити не вийде, марення. Тим більше конкурентам до вас немає діла, не уявляєте конкуренції просто, чи не льстите собі. По справі. Ну як почитаєш, такі хороші, все кажуть, все розповідають. Кажуть, розповідають так, тільки ось в реальності справи йдуть інакше. Квартири реально убиті, умови \ зручності мінімальні. 3 людини в кімнаті, 6 в квартирі, в туалет не потрапити, їжі не приготувати, та й складати її буде нікуди. Хостел буде, в принципі, куди краще. Житло у відмінному стані здається дешевше. Відносно роботи. Приїжджаєш і чекаєш тут манни небесної, тому як обіцяної роботи немає. І чекаєш місяць, два, а деякі по три чекали. Та й кидали з роботою не раз. В результаті гроші закінчуються, а з ними тривають і накопичуються проблеми. Це все розраховано на незнання мови і адаптатівний стан. Роботу не знайдеш, квартиру не знімеш. Ось і доводиться або додому за останні гроші або продовжувати чекати і вирощувати борги, яких і так вистачає. Не від хорошого життя сюди їдуть, а буває що і за останні взяті з сімейного бюджету гроші або позичають їх. Фірмочка крім цього займається посередництвом, здає квартири, про що вище і говорили. Їм вигідно привезти людини, поселити його в цій квартирі і взяти гроші. Ось уже добре, вони ще раз наварити, а робота почекає їм вже не горить. До слова, 2х кімнатну, нормальну, квартиру можна знайти за 1300-1500 злотих, вони беруть по 520 (мінімум !!!) з людини (а їх 6 мінімум !!!) самі порахуєте. Платиш гроші в Україні (я ось правда тепер не розумію за що ?!) приїжджаєш знову платиш сподіваючись на те що буде все добре і тобі реально допоможуть, а нннет. Просто баблосос. Можна довго розповідати і про хамство і т.д., тому що має місце бути. Багато написав, хто дочитає ще раз подумає, я сподіваюся. Невеликий рада, з нашими краще не зв'язуватися ні в Україні, ні тим більше, в Польщі. Хоч куди плюнь - регіональний директор розвелося, одна назва.
avatar
3 yulyayulya456
Странный отзыв,я читала на другом сайте тот же самый текст о другой компании только на русском языке??? surprised
avatar
4 Анонимно
Ха ха ха и вправду...по ходу конкуренция в сфере трудоустройства) вот и неуймутся)
avatar
5 fomina1456
Всем привет! я уже в Кракове 1 день,были на собеседовании на помощника повара и вроде все хорошо.вчера встретили и отвези в квартиру.переживала что дорого ...но в принципе дешевле ничего не нашла так что пока все хорошо
avatar
0
6 Анонимно
Вышлите фото и видео, хочется посмотреть как живут наши рабочие в Польше, многие жалуются на невыносимые условия проживания.
avatar
7 ffordoy
,ПРАВИЛЬНО ЧЕЛОВЕК ПРО ЭТУ ФИРМУ НАПИСАЛ. РАЗВОД НА ДЕНЬГИ УСЛОВИЙ ПРОЖИВАНИЯ НЕ КАКИХ,ДЕНЬГИ ПРОЕДАЕШЬ КОТОРЫЕ С СОБОЙ ВЗЯЛ .А РАБОТЫ ВСЕ НЕТ ,ВСЁ ОБЕЩАЮТ ТО СЕГОДНЯ СОБЕСЕДОВАНИЕ ТО ПЕРЕНОСИТСЯ НА ЗАВТРА , ВЕРИШЬ ОЖИДАЕШЬ,А ТЕБЯ РАЗВОДЯТ ,ИЛИ ПРЕДЛАГАЮТ ВРЕМЕННО НЕЛЕГАЛЬНУЮ ПОДРАБОТКУ ЗА ГРОШИ. ХОЧЕШ УЙТИ С ЭТОЙ ФИРМЫ НА ДРУГУЮ РАБОТУ .ПРИ ПРОВЕРКЕ ВЫЯСНЯЕТСЯ ЧТО ПРИГЛАШЕНИЕ У ТЕБЯ ОТ ЭТОЙ ФИРМЫ ЛИПОВОЕ ,МОГУТ ДЕПОРТИРОВАТЬ. ПОТОМ ВЫБИРАЕШ УЕХАТЬ НИ С ЧЕМ ИЛИ МОЛЧА РАБОТАТЬ НЕЛЕГАЛЬГЛ ЗА ГРОШИ . НЕ ВЕДИТЕСЬ ВСЕ В ЭТОЙ КОНТОРЕ РАЗВОД И ПОБОЛЬШЕ СБИТЬ ДЕНЕГ А ПРЕДОСТАВИТЬ РАБОТУ НОРМАЛЬНУЮ НЕТ.
avatar