Агентство ВоркАп WorkUp отзывы workup.expert адрес сайт телефон КА
Популярные вакансии: Работа в Израиле без знания языка рабочим
Агентства по трудоустройству компании отзывы
evrorabota работа за рубежом evrabota » Статьи » Агентства по трудоустройству отзывы о компании и работе

Агентство ВоркАп WorkUp отзывы workup.expert адрес сайт телефон КА

Кадровое агентство ВоркАп отзывы Украина, г. Одесса, ул. Успенская, дом 5, г. Одесса Малая Арнаутская 36, Г. КИЕВ ПР-Т ГОЛОСЕЕВСКИЙ 88, город Каховка, Г. НИКОЛАЕВ УЛ. ПУШКИНСКАЯ 28, ОФ 11.

Сайт компании Ворк ап http://www.workup-ua.com/ - http://www.workup.expert отзывы

Дата основания - 2014 год, есть вероятность, что главным владельцем является директор Фортуна-Ка, номинальный директор воркап Дидур Сергей.

Телефоны кадрового агентства ВоркАп WorkUp в Одессе - ГАЛИНА +38 067 690 70 08, Николаев - ТАТЬЯНА +38 067 969 54 25, Киев Воркап АННА СЛОВЕНКО +38 066 734 44 28, Одесса офис - БОЧАРОВА МАРИЯ +38 096 272 29 17, ИННА ХАРЧЕНКО +38 067 690 70 08, также в Одессе.

Лицензия компании и фирмы WorkUp: АЕ 460940

Электронный ящик или email агентства ворк ап - nata@workup-ua.com

Детально описание: 

Реальна робота за кордоном - легальна і прибуткова зайнятість в країнах Європи
Саме таку роботу пропонує агентство WorkUp. Ми надаємо весь комплекс послуг для здобувача. А саме:

пошук реальних вакансій за кордоном;
допомога в оформленні всього пакету документів;
будь-яку допомогу юриста;
інформаційну підтримку;
допомога при укладенні договору з роботодавцем і при виїзді на місце роботи.
Ми співпрацюємо з перевіреними фірмами. Тому всі вакансії, які розміщені на нашому ресурсі - це прямі пропозиції роботодавців Польщі. Наш сайт з легкістю допоможе знайти гідну роботу будь-якого претендента. Список вакансій складено таким чином, щоб можна було підібрати вигідну вакансію підібрати під будь-який профіль.

Ми постаралися охопити практично весь ринок праці Європи, розділивши його на певні категорії. А саме:

Робота для чоловіків в Європі. У цю категорію ввійшли робочі спеціальності. Такі вакансії, як правило, вимагають певних навичок. Найбільшим попитом серед чоловічими спеціальностями в Європі є: будівельники, водії, зварювальники, різноробочі та інші.
Робота для жінок в Європі. У цю категорію ввійшли вакансії, які не вимагають важкої фізичної праці. Як правило, це робота кухарем, доглядальницею, гувернанткою, нянею і інші.
Робота за кордоном для студентів. У цю категорію ввійшли вакансії, які є тимчасовими або сезонними. Така робота не вимагає спеціальної кваліфікації. Це працівники в кафе і бари, працівники на тваринницькі ферми, збирачі врожаю, працівники в теплиці та інші.
Працевлаштування за кордоном - вакансії за кордоном в Одесі
Агентство з працевлаштування WorkUp є однією з найпопулярніших компаній, які пропонують послуги з працевлаштування за кордоном. Ми користуємося величезною довірою у претендентів. Як ми цього досягли? А все дуже просто:

Агентство WorkUp працює тільки за прозорою схемою, ніяких підводних каменів і прихованих намірів;
Законність діяльності компанії. Ми працюємо згідно із законодавчими актами України і на першу вимогу можемо надати весь пакет документів;
Індивідуальність. Компанія не сприймає шаблонності. До кожного здобувачеві ми підходимо індивідуально. При підборі необхідної вакансії намагаємося, як можна точніше підібрати необхідну посаду, пропрацювавши при цьому всі побажання, як до самої вакансії, так і до розміру заробітної плати або умов праці;
Невелика вартість наших послуг.
 

Якщо Ви мрієте про стабільне і гідному заробітку за кордоном, то WorkUp Вам в цьому допоможе. Ми зробимо мрію реальністю, варто тільки звернутися до нас.

Рейтинг:
Просмотров: Количество просмотров текущей страницы: 952 | Комментарии: Количество отзывов: 5
Рейтинг: Оценка по пятибальной 1.0 / Всего оценило людей: 1

Вы можете оставить анонимный комментарий, необходимо авторизоваться из соц сетей и выбрать функцию отзывы о компании

Всего комментариев: 5

Агентство ВоркАп WorkUp отзывы workup.expert адрес сайт телефон КА отзывы відгуки

:
avatar
0
1 Анонимно
Читал на многих ресурсах, что это мошенники, не знаю на самом деле, думал пойти в офис узнать подробности по вакансии, но многие знакомые отговаривают...
avatar
2 anuta_leyko
https://vk.com/id21697063
Оформлял визу и уезжал на вакансию от компании Воркап. Первое место работы не сразу нам подошло, поэтому попросили перевод по Польше на другую вакансию и вторая вакансия оказалась удачной. Обязательно обращусь в компанию еще раз за помощью, потому, что доверяю им. Александр
avatar
3 tatywka43
кинули з робою,гроші не повертають...
avatar
4 Dariy
Делал визу в Польшу, вопросов - нет, правда не очень быстро, большие очереди. Нашли вакансию, но поехать не смог, семейные обстоятельства, деньги вернули. Нормальная фирма.
avatar
5 IR11121985
Документы сделали . Приехал в Польшу ,а работотателю я не нужен . На фирме уверяли ,что связывались с работодателем .Поездка в Полшу за 10 000 гривен , 7 000 за работу и 3 000 за дорогу туда и обратно. За эти деньги Вы сами сделаете документы и снимете жильё в Польше , и найдёте работу .Шаракина контора ! Кидалово!
avatar